Сергій Карпенко

Виконавчий директор асоціації «Союз птахівників України»
2126
Вік: 49 років

Народився у с. Червона Слобідка, Обухівського р-ну, Київської обл.

Освіта

  • 1997 р. — закінчив Національний аграрний університет (аграрний менеджмент).

Кар'єра

  • 1997-2003 рр. — працював заступником начальника управління інвестиційної політики та аграрного бізнесу Департаменту міжнародної інтеграції, інвестиційної політики та аграрного бізнесу в Міністерстві аграрної політики України.
  • З 2003 р. — працює в асоціації «Союз птахівників України».
  • З 2006 р. — виконавчий директор асоціації «Союз птахівників України».

Читайте також: Сергей Карпенко: Увеличение квот для экспорта курятины в ЕС — победа для Украины

Стиль життя

Сім'я: одружений, виховує доньку та сина.

Цитати

«Асоціація підтримує збільшення квот, адже ми довго та планомірно працювали над тим, щоб Україні їх збільшили. Це питання ми порушували ще в 2014 році, коли тільки почала працювати торговельна частина договору про ЗВТ із ЄС. Вже тоді ми розуміли, що обсяг квот, виділений саме на м'ясо птиці, не відповідає обсягам, які Україна готова туди експортувати. Тема збільшення квот піднімалася, але не знаходила розуміння з боку Європейської Комісії та в цілому ЄС, бо це для них надто чутливий продукт. Вони не хотіли навіть чути, що для України потрібно збільшити цю квоту» (2019 р.).

«Ми орієнтуємося на дані Держстату, і там вони не надто втішні. У 2018 році рентабельність вирощування птиці була 5,7%, яєць — 5,4%. При цьому в 2017 році м'ясо птиці мало 7% рентабельності, а яйця — мінус 9%» (2019 р.).

«Військова агресія Російської Федерації, запровадження обмежень на постачання продукції з України, блокування транзитних перевезень територією РФ до країн Середньої Азії та Закавказзя були серед основних причин оперативної диверсифікації ринків збуту для українських птахівників. З початком дії ЗВТ із ЄС Україна почала поступово нарощувати експорт своєї продукції на цей вельми привабливий ринок, також почалося стрімке розширення присутності на Близькому Сході, Африці, країнах Азії, де є великий попит на нашу продукцію» (2019 р.).

 

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 15 березня 2024