Девід Макленнан

ексголова правління та ексгенеральний директор компанії «Cargill»
342

Кар'єра

1991 р. — прийшов в Cargill і працював на різних керівних посадах у Сполучених Штатах, Лондоні, Англії, та у Женеві, займаючись фінансовим менеджментом та управлінням ризиками, енергетикою та виробництвом тваринних білків.

2000 р. — Макленнан отримав пропозицію очолити бізнес Bancorp Piper Jaffray у Міннеаполісі (Міннесота), який вимагає фінансової реструктуризації, і повернувся до США як керівник Fixed Income Capital Markets.

Через два роки він знову прийшов у Cargill. Макленнан очолив підрозділ з торгівлі олією, ставши керівником платформи з питань управління ризиками та фінансових операцій.

2004 р. — повернувся до Сполучених Штатів, щоб допомогти в управлінні асортиментом тварин білків.

2008 р. — був призначений фінансовим директором Cargill та обраний до Ради директорів, а у 2011 р. став президентом та головним операційним директором компанії.

2013 р. — обійняв посаду генерального директора.

2015 р. — компанія Cargill відзначає свій 150-річний ювілей, і завдання Макленнана у зв'язку з цим забезпечити компанії подальше зростання в майбутньому. Для цього він закликає компанію повернутись до основних принципів, таких як чітка орієнтація на успіх клієнта, виробнича ефективність та націленість бізнесу на ті сфери, в яких компанія може стати лідером ринку. Макленнан також намагається впровадити культуру оперативності та гнучкості, приділяючи особливу увагу відповідальності та пошуку відповідей на складні питання за межами Cargill.

2019 р. — увійшов до складу Національної інвестиційної ради.

Цитати

«Ми часто порівнюємо одні бізнес-підрозділи Cargill з іншими... Однак більшість наших основних завдань та можливостей зростання — і, звичайно ж, наші конкуренти — за межами компанії. Саме це ми маємо на увазі, коли говоримо про необхідність більше орієнтуватися на зовнішнє оточення». (Сargill.com, 2015 р.)

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 28 лютого 2023