Микола Матвійчук

Менеджер із розвитку продажів «Суффле Агро Україна»
390

Профіль Facebook

Кар'єра

  • Розпочав професійну кар'єру з роботи менеджера з постачання сировини в компанії «Славутський солодовий завод», де займався впровадженням європейських сортів пивоварного ячменю.
  • 2007 р. — перейшов до компанії «Суффле Агро Україна» на посаду менеджера з насіння та ЗЗР, де займався програмою розмноження насіння та займався діяльністю з дистрибуції ЗЗР.
  • 2017-2021 рр. — працював у цій же компанії керівником відділу агрономії — проводив навчання агрономів, консультував фермерів та розвивав напрям демо-центрів, де проводив сортові досліди та випробування ефективності ЗЗР.
  • З 2021 р. — менеджер із розвитку продажів «Суффле Агро Україна».

Цитати

  • «В агрономії має бути частинка творчості, не можна робити все за шаблоном. Адже як її втратиш — це вже теплиця» (Superagronom.com, червень, 2017 р.).
  • «До ґрунтів ставитися відповідально тоді, коли це буде їхня власність. Не можна сказати, наскільки якість ґрунтів погіршилася за останні 10-20 років, можна сказати, наскільки вона погіршилася з моменту, коли ми вдалися до інтенсивної обробки. Основною проблемою наших ґрунтів, і не тільки наших, а й у всьому світі, є неправильна обробка ґрунту» (Superagronom.com, червень, 2017 р.).
  • «Я вважаю, що сидеральна система буде в Україні тільки тоді, коли земля належатиме людям, які зможуть передавати її своїм нащадкам. Тоді землю використовуватимуть дбайливо, а не лише зароблятимуть на ній» (Superagronom.com, червень, 2017 р.).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 28 квітня 2023