Суффле Агро Україна

Продаж зернових, ЗЗР, насіннєвого матеріалу
16585

Компанія «Суффле Агро Україна» була створена у 2007 році, як дочірнє підприємство Soufflet Group — французької сімейної корпорації міжнародного масштабу.

1 травня 2021 року Soufflet Group увійшла до складу національного кооперативу InVivo Group, у результаті чого утворився агропромисловий гігант та один із найбільших операторів на світовому ринку сільськогосподарської продукції.

Компанія «Суффле Агро Україна» займається постачанням насіння, добрив та ЗЗР, а також пропонує сільськогосподарським виробникам послуги елеваторів, агрономічного супроводу та закупівлі вирощеного врожаю.

Згідно з аналітичною системою YouControl, кінцевий бенефіціар — компанія «Суффле Арікюльтюр».

Керівник з 1 липня 2022 р. — Тетяна Яценко.

Профіль Facebook

Профіль YouTube

Профіль LinkedIn

Профіль бізнесу «Суффле Агро Україна»

Читайте також: Жан-Мишель Суффле: Планируем увеличить наше  производство в Украине до 1 млн тонн

Торгівля зерновими та олійними культурами

Читайте також: Суффле Агро Україна розглядає можливість купівлі вагонів-зерновозів

«Суффле Агро Україна» надає сільськогосподарським виробникам повний пакет послуг щодо закупівлі, доставки, обробки та зберігання вирощеного врожаю: пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшника, ріпаку, сої та гороху.

Залежно від потреб на ринку, працює також із нішевими культурами.

Читайте також: Аналитика Soufflet: факторы сокращения мирового урожая пшеницы

Постачання насіння та добрив

Компанія постачає сільськогосподарським виробникам насіння власного виробництва — міжнародних сортів пшениці, ячменю та сої, а також є ексклюзивним дистриб’ютором бренду Soufflet Seeds, що має у своєму портфоліо 24 різних гібриди кукурудзи, соняшника та ріпаку, які успішно використовуються фермерами в 12 країнах Європи.

У портфоліо компанії є насіння 5-ти сумішей покривних культур, які створені з метою накопичення органічного азоту, зниження ризиків вітрової та водної ерозії, а також покращення структури та родючості ґрунтів.

«Суффле Агро Україна» має у своєму портфоліо повний спектр добрив та мікрогранул для живлення і стимуляції рослин протягом усього періоду вегетації.

Якість та ефективність мікродобрив підтверджена багаторічними дослідженнями в різних країнах Європи та щорічними виробничими дослідами в Україні.

Дистрибуція ЗЗР

Читайте також: Самюэль Робар: Есть три ключа к успеху: работа, работа и работа

Компанія постачає протруйники, гербіциди, фунгіциди, інсектициди та регулятори росту.

Є офіційним дистриб’ютором BASFBayer, АХТ та UPL.

Також «Суффле Агро Україна» має у своєму портфоліо засоби захисту рослин власного виробництва та адюванти для забезпечення максимального ефекту від використання ЗЗР.

Елеватори

Дивитися з теми: Maxi Drill Тур вместе с Суффле Агро Украина

Компанія має три елеватори, загальна потужність яких становить 170 тис. т.

Елеватори розташовані у Хмельницькій («Городокський елеватор Суффле»), Вінницькій («Каролінський елеватор») та Черкаській («Жашківський елеватор») областях.

Дивитися з теми: Tour de France с Суффле Агро Украина. День 2: портовый терминал Silo La Pallice

Консалтинг

Дивитися з теми: Tour de France с Суффле Агро Украина. День 4: встреча с семьей Суффле и визит на биогазовый завод

Консалтинг є одним із пріоритетних напрямів діяльності компанії поряд з оптовою торгівлею зерном, ЗЗР та насінням.

Щорічно «Суффле Агро Україна» презентує книгу рекомендацій «СУФФЛЕ'інфо», що містить напрацювання та досвід із різних технологій підживлення та захисту зернових, ріпаку, соняшнику, кукурудзи, сої, сорго, цукрових буряків, гороху, льону та сочевиці українських та французьких фахівців компанії із сільгоспвиробництва.

Кілька разів протягом періоду вегетації культур компанія публікує для клієнтів повідомлення з агрономії, що містить дані про поточну фазу вегетації та стан посівів основних культур, а також відповідні рекомендації щодо внесення ЗЗР та добрив.

«Суффле Агро Україна» проводить незалежне дослідження різних сортів сільськогосподарських культур для того, щоб обрати та запропонувати виробникам найкращі сорти кожної культури. Причому досліджуються як нові сорти, так і ті, які вже включені в портфоліо компанії.

 

Історія розвитку «Суффле Агро Україна»

Дивитися з теми: Tour de France с Суффле Агро Украина. День 5: дрон Airinov и органическая ферма

2007 р.— Soufflet Agriculture у січні створює компанію «Суффле Агро Україна», яка розпочинає діяльність із продажу насіння та закупівлі врожаю. У червні Soufflet Agriculture стає основним акціонером «Вікторійського ХПП» (м. Городок, Хмельницька область).

2008 р. — «Суффле Агро Україна» розпочинає продаж насіння соняшнику, кукурудзи та ріпаку, а також стає офіційним дистриб'ютором найбільших виробників оригінальних ЗЗР. Soufflet Agriculture у червні стає єдиним учасником «Каролінського елеватора» (с. Кароліна, Немирівський р-н, Вінницька область), а у серпні — «Жашківського елеватора» (м. Жашків, Черкаська область).

2014 р. — компанія починає діяльність із постачання добрив та ЗЗР власного виробництва.

2015 р. — розпочинає свою роботу проєкт SOILTEQ, що спрямований на відновлення і покращення родючості ґрунтів.

2016 р. — компанія виходить на ринок з пропозицією насіння сумішей покривних культур та гібридів кукурудзи, соняшнику й ріпаку власного виробництва.

2018 р. — «Суффле Агро Україна» стає офіційним дистриб’ютором сільськогосподарської техніки SKY Agriculture.

2020 р. — запуск мобільного застосунка Farmi, що створений для допомоги фермерам у їхній щоденній роботі.

2022 р. — запуск мобільних насіннєвих станцій, що дозволяють виготовити високоякісне насіння з власного врожаю сільськогосподарських виробників.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Олександр Антонюк
Антонюк Олександр
Керівник департаменту розвитку торгівлі зерновими та олійними культурами
Nikolay Pop
Поп Николай
Экс-коммерческий директор
Матвійчук Микола
Менеджер із розвитку продажів
Дмитро Гірин
Гірин Дмитро
Засновник, бізнес-менеджер

Команда

Бердюков Артур
Руководитель проекта Farmi