Сергій Полянчиков

Директор з розвитку, співзасновник «Науково-виробнича компанія КВАДРАТ»
107
Вік: 43 роки

Освіта:

  • закінчив у 2001 році Український державний хіміко-технологічний університет (УДХТУ, м.Дніпро) за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами», здобув кваліфікацію магістра з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;

  • закінчив у 2004 році аспірантуру УДХТУ (тема дисертації — «Оптимізація процесу синтезу композицій хелатів (комплексонатів) металів»).

Карʼєра

Стиль життя:

З 2001 року активно займається розробкою та впровадженням у виробництво сучасних добрив та інших інноваційних продуктів (біостимуляторів, ад’ювантів  та інш.) для сільського господарства.

Наукові та професійні інтереси: Оптимізація виробничих процесів в хімічній промисловості. Технології виробництва сучасних добрив. Новітні технології живлення рослин та сучасні системи удобрення (листкове та стартове живлення, рідкі добрива, мікроелементи у хелатній формі, ультралокальне внесення добрив In-Furrow®).

Хобі та захоплення: Художня та наукова література, музика. Історія та географія. Стародавні мапи та друковані видання. Математика та статистика.

Сімʼя: Одружений, має трьох дітей.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 2 серпня 2022