Науково-виробнича компанія КВАДРАТ

Дослідження в галузі живлення рослин, розробка та виробництво високоефективних добрив
3178

Науково-виробнича компанія «КВАДРАТ» — компанія, що займається дослідженнями в галузі живлення рослин, розробкою та виробництвом високоефективних добрив.

Бізнес НВК «КВАДРАТ» сфокусовано на створення високоякісного сервісу та продуктів для сільськогосподарських підприємств, що забезпечують зростання рентабельності рослинництва завдяки впровадженню високоефективних сучасних технологій.

Директор та співзасновник — Шевченко Сергій Володимирович

Профіль Facebook

Профіль Instagram

Профіль Youtube

Профіль бізнесу НВК «КВАДРАТ»

Сьогодні НВК «КВАДРАТ» — лідер ринку спеціальних добрив України. «Портфель» продуктів складається з більше 60 продуктів під власними торговими марками та цілого ряду продуктів, що виробляються на виробництві компанії для інших представників ринку (Private Label).    

НВК «КВАДРАТ» займається не тільки розробкою спеціальних добрив, але й розробкою та впровадженням сучасних унікальних технологій, що поліпшують якість цих добрив.

На сьогодні науковцями компанії розроблено та впроваджено у виробництво наступні технології:

 • Extra Chelate Technology — 100% хелатування EDTA. Захищає мікроелементи від взаємодії з іншими добривами, біостимуляторами та засобами захисту рослин, що знаходяться в бакових сумішах або ґрунті у широкому діапазоні pH.
 • Active Carbon Technology — технологія інтенсифікації ризосферних процесів (ризосферний менеджмент).
 • RX Technology (Resistance eХtreme Technology) — інноваційна технологія підвищення стресостійкості рослин. Базується на дії ряду органічних сполук з високою біостимулюючою активністю та антистресовою дією.
 • AРТ (Active phloem transport) technology — інноваційна технологія підвищення флоемної мобільності поживних речовин, що забезпечує швидке переміщення елементів від зони внесення безпосередньо в точку росту рослин.

Бренди НВК «КВАДРАТ»:

 • Quantum — лінійка спеціальних рідких добрив для позакореневого живлення (моноелементні, комплексні, функціональні, біостимулятори).
 • Quantum Diafan ACTion — лінійка преміальних рідких стартових добрив для внесення за технологією In-Furrow.
 • Proventus — лінійка сухих водорозчинних добрив для фертигації та фоліарного внесення.
 • «Нове Добриво» — перша, вироблена в Україні, лінійка мікрогранульованих добрив для стартового внесення.
 • ZeMax — лінійка суспензійних добрив з високим вмістом елементів живлення.

Сертифікати:

 • 2015 р. — ISO 9001:2008
 • 2020 р. — Organic Standard
 • 2021 р. —  ISO 9001:2015

Структура НВК «КВАДРАТ»

До складу компанії входять:

 • Завод «Quantum» (Харківська обл.) — повний цикл виробництва спеціальних добрив під власними торговельними марками і для  Private Label.
 • Виробничі потужності — 500 т/добу.
 • Складські приміщення — 10000 кв. м.

 • Лабораторія розробки та контролю якості (Харківська обл.) — займається розробкою нових та тестуванням нових продуктів; контролем якості вхідної сировини та готової продукції.

Лабораторія розробки та контролю якості

 •  Лабораторія розробки та листової діагностики (Дніпро) — займається розробкою та тестуванням нових продуктів; листовою діагностикою; аналізом ґрунту.

Лабораторія розробки та листової діагностики

Кількість працівників НВК «КВАДРАТ» — понад 200.

Історія розвитку НВК «КВАДРАТ»

Березень 2010 р. — створення ТОВ «НВК «КВАДРАТ».

2010 р. — початок досліджень та реєстраця лінійки добрив QUANTUM. Монтаж першої ліній виробництва та випуск перших партій продуктів.

2011 р. — розробка та запуск у виробництво перших в Україні добрив з фосфітами та кремнієм. Запуск нових технологій виробництва хелатованих добрив.

2012 р. — запуск в експлуатацію нової лінії із виробництва мікродобрив потужністю 50т/добу. Введення в агрохімічну термінологію поняття «функціональні добрива».

2013 р. — початок досліджень та розробок у сфері стартового живлення рослин. Розробка концепції нового типу рідких стартових добрив для ультралокального внесення Квантум Діафан. Обсяг виробництва досяг 1000 т на рік.

2014 р. — дослідження у сфері діагностики стану рослин; запуск лабораторії листової та ґрунтової діагностики на базі сучасних ІСР та UV-Vis спектрометрів у м. Дніпро. Розвиток та широке впровадження технологій стартового живлення Квантум Діафан.

2015 р. — розвиток напряму біостимуляторів на основі екстрактів водоростей та амінокислот. За підтримки ЄБРР пройшли сертифікацію за стандартом ISO 9001:2008 у німецький компанії TÜV SÜD.

2016 р. — реєстрація продуктів QUANTUM у Європейскому Союзі та почався експорт добрив у країни ЄС.

2017 р. — запуск нової технологічної лінії із виробництва РСД Квантум Діафан потужністю 250 т/добу. Розробка RX-technology та початок випуску продукції з її застосуванням.Реєстрація лінійки продуктів Квантум у Республіці Молдова. Відкриття офісу в м. Київ. Обсяг виробництва порівняно з 2013 роком зріс у 3,5 рази.

2018 р. — запуск першої в Україні лінії із виробництва мікрогранульованих добрив та реєстрація ТМ «Нове Добриво» (UltraStart). Підписано контракт на ексклюзивне представницво в Україні компанії ACADIAN (Канада) — провідного виробника екстрактів морських водоростей. Розробка технології ЕКСТРА-Хелатування та початок випуску продукції із її застосуванням. Обсяг виробництва збільшився у 2 рази порівняно з минулим роком.

2019 р. — розробка новітньої технології інтенсифікації різосферних процесів для РСД та початок випуску нового покоління добрив Квантум Діафан ACTion.

2020 р. — реєстрація в Україні перших продуктів компанії ACADIAN (Канада) — Toggle® та Stimplex®. Обсяг виробництва перевищів 15 тис. т.  Розробка AРТ (Active phloem transport) technology — інноваційної технології підвищення флоемної мобільності поживних речовин та початок випуску продуктів з її застосуванням.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Шевченко Сергій Володимирович
Шевченко Сергій Володимирович
Директор, співзасновник
Чернявський Анатолій Олександрович
Фінансовий директор, співзасновник
Капітанська Ольга
Керівник науково-дослідного відділу
Логінова Ірина
Консультант з живлення рослин