Лубним'ясо

Виробництво та реалізація охолодженої та замороженої яловичини
3762

«Лубним'ясо» — це високотехнологічне м'ясопереробне підприємство з повним циклом виробництва та реалізації яловичини.

Бренд — ТМ Skott Smeat.

Згідно з аналітичною системою YouControl, засновник — Андрій Володимирович Науменко, директор — Сергій Васильович Колеснік.

Профіль бізнесу «Лубним'ясо»

У 2018 році «Лубним’ясо» почало займатися виробництвом і реалізацією виключно яловичини якості HALAL. Процес забою здійснюється відповідно стандарту GSO 993 : 2015 «Вимоги до забою тварин відповідно з правилами ісламу». Також отримано підтверджуючий сертифікат HALAL згідно зі стандартами GSO 2055-1:2015, GSO 993:2015, SMIIC-1:2001. Впроваджені системи ISO 2001 та ISO 22000 гарантують безпеку кожного процесу м'ясопереробки та високу якість продукції.

 Асортимент бренду Skott Smeat налічує понад 120 видів продукції на будь-який смак: фарші, котлети, мітболи, кебаб, гуляш та бефстроганов, стейки, а також яловичина класичної розділки. Skott Smeat знають не тільки в Україні, але й за її межами. Продукція реалізується в Молдові, Грузії, Вірменії, ОАЕ, Туреччині та Азербайджані.

 У червні 2021 року «Лубним’ясо» увійшло в групу підприємств МХП.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти