Archer Daniels Midland (ADM)

Виробництво та продаж продуктів харчування, логістика, корми для тварин
3939

Archer Daniels Midland (ADM) — один з найбільших у світі виробників сільськогосподарської продукції та постачальник харчових інгредієнтів.

Штаб-квартира ADM знаходиться в Чикаго, штат Іллінойс.

Близько 40 тис. співробітників обслуговують клієнтів майже у 200 країнах.

ADM є членом понад 200 ділових та торгових асоціацій.

Профіль бізнесу ADM

ADM виробляє, зберігає, транспортує, переробляє, торгує сільськогосподарськими продуктами.

Виробництво й продаж продуктів харчування

ADM пропонує:

  • борошно та зерно — тверда і м'яка пшениця, різні види борошна. Компанія постачає амарант, чіа, кіноа, просо, сорго, ячмінь та багато іншого;
  • горіхи й насіння — виробнича лінія включає широкий асортимент сирих горіхів і арахісу, а також варіанти для подальшої обробки і продажу. Пропозиція насіння включає ячмінь, гречку, чіа, льон, коноплю, лободу, соняшник і багато іншого;
  • олії та жири — олія сої, ріпаку, бавовни, соняшника, кокосу, пальми, ядра пальми та арахісу;
  • крохмаль — немодифікований, модифікований та попередньо желатинізований крохмаль;
  • сухофрукти — традиційні та органічні сухофрукти та кокосовий горіх. Різновиди включають яблука, абрикоси, бананові чіпси, журавлину, манго, папайю, ананас та родзинки;
  • сухі пекарські суміші, начинки та глазурі — продукти для тортів, печива, кексів та пончиків, пекарські суміші, начинки та глазурі;
  • емульгатори та стабілізатори — натуральні емульгатори, стабілізатори та загусники для широкого спектру застосувань, включаючи випічку, молочні продукти, супи, соуси та кондитерські вироби;
    підкислювачі, ароматизатори, екстракти та дистиляти, спирти, рослинні білки, паста, рослинні білки, боби та ін.

Логістика

ADM Logistics є стороннім логістичним провайдером, що має доступ до однієї з найбільш розгалужених транспортних мереж у світі, а також до знань та досвіду у сфері логістики.

Корм для тварин

ADM пропонує різноманітні асортименти інноваційних продуктів для ринку кормів для тварин.

Асортимент продукції ADM варіюється від амінокислот та кормових ферментів до високоякісних макро-кормових інгредієнтів, добавок, преміксів, спеціальних інгредієнтів та спеціальних кормових інгредієнтів, які допомагають оптимізувати здоров'я та харчування тварин.

Біопаливо

ADM є провідним виробником етанолом та біодизелем.

ADM стійко виробляє біодизельне паливо з олії в ЄС, Бразилії, Канаді та США. ADM виробляє етанол з кукурудзи та працює як самостійно, так і у партнерстві з іншими провідними компаніями.

Промислові товари

ADM також представлена ​​в таких секторах економіки: хімія, будівництво, упаковка, особиста гігієна, пластик, целюлоза та папір.

Фінанси

Фінансові результати

У 2017 р. чистий прибуток склав $1,59 млрд (+24,71%), дохід — $60,83 млрд (-2,44%). Прибуток на акцію збільшився з $0,73 до $1,39.

За 9 місяців 2018 р. чистий прибуток склав $1,49 млрд (+85%), операційний прибуток — $2,49 млрд (+38,33%), валовий прибуток — $3,13 млрд (+21,32%), виторг — $48,39 млрд (+8,12%).

ADM у першому кварталі 2019 р. прогнозує прибуток до вирахування податків на рівні $50-60 млн через скорочення обсягів переробки зернових культур, чому сприяла повінь у США.

Інвестиції

ADM і Cargill дійшли до угоди про створення спільного підприємства з виробництва соєвого шроту та олії для клієнтів у Єгипті.

Інвестиції ADM у новий завод з переробки кукурудзи в місті Розград на північному сході Болгарії становитимуть понад 200 млн. болгарських левів ($123,41 млн.), а також буде створено 300 нових робочих місць, оскільки розширення дозволить Amilum переробляти 900 тис. т кукурудзи щорічно.

Читайте також: ADM строит перерабатывающий завод в Болгарии

Злиття ADM і Bunge

ADM на початку 2018 р. розпочала переговори про купівлю Bunge. За оцінками аналітиків, злиття ADM та Bunge, ймовірно, зіткнеться з серйозними перешкодами в галузі антимонопольного законодавства у США та, можливо, у Бразилії та Китаї.

У березні 2018 року переговори, пов'язані з покупкою ADM компанії Bunge, зупинились, поставивши під загрозу злиття.

Історія розвитку ADM

Читайте також: Glencore будет покупать порты, элеваторы и перерабатывающие мощности

1902 р. — Daniels Linseed Co. заснована в Міннеаполісі.

1923 р. — змінилася назва на Archer Daniels Midland Company.

1924 р. — лістинг на NYSE.

1927 р. — сформовано зерновий підрозділ.

1929 р. — почалася переробка сої. Компанія купила борошномельний бізнес Commander Larabee.

1963 р. — побудовано експортний термінал у Мексиканській затоці.

1969 р. — штаб-квартира переведена в Декейтер, штат Іллінойс.

1974 р. — придбано перші заводи з переробки сої в Європі та Південній Америці.

1986 р. — сформована Golden Peanut Company.

1994 р. — інвестовано в азіатський агробізнес Wilmar.

1997 р. — злиття з Glencore's Brazilain.

2009 р. — запущено програму корпоративної благодійності ADM Cares. Побудований перший у Китаї завод з виробництва харчових інгредієнтів

2014 р. — придбані WILD Flavors. Компанія перенесла глобальну штаб-квартиру до Чикаго.

2015 р. — ADM купила Eatem Foods.

2017 р. — компанія липня оголосила про завершення придбання французької компанії Chamtor, яка виробляє глюкозу, крохмаль та протеїн із пшениці. ADM 21 липня запустила нові потужності з переробки сої на заводі у м. Шпик (північний захід Німеччини). Нові потужності в Шпику дозволять не тільки переробляти насіння соняшнику та ріпаку, а й не ГМ-сою, нова лінія дозволить виробляти для західної Європи не ГМ соєву олію та шрот.

2018 р. — дочірня компанія ADM Amilum Bulgaria розпочала будівництво нового заводу з переробки кукурудзи у місті Розград на північному сході Болгарії.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Лучано Хуан
Председатель и главный исполнительный директор

Контакти

Структура компанії

ADM
АДМ Трейдинг Україна
Зернотрейдинг, виробництво олії