B.I.G. Harvest Group

Рослинництво
15320

Група компаній «Бета» (B.I.G. Harvest Group) — сільськогосподарське підприємство, основний напрямок діяльності, якій вирощування і реалізація зернових і олійних культур. Ще один напрям — молочне тваринництво.

Підприємства B.I.G. Harvest Group працюють в двох областях України: Донецькій (група «Схід») і Чернігівський (група «Північ»).

Виробничі дільниці забезпечені сучасною технікою і необхідною інфраструктурою.

Земельний банк Компанії на 2021 р становить 31 тис. га оброблюваної землі.

Профіль Facebook

Профіль Instagram

Профіль Twitter

 Профіль бізнесу B.I.G. Harvest Group


Профільні культури: пшениця озима, соняшник, кукурудза. На полях агрохолдингу культивують також ячмінь озимий, ячмінь ярий, ріпак озимий, люцерну, гірчицю, нут.

Компанія також надає послуги з прибирання та зберігання врожаю, транспортування сільськогосподарських та інших вантажів по території України.

B.I.G. Harvest Group має сучасний елеватор з лабораторією, оснащеною новітніми приладами для визначення якості зерна (Чернігівська область) та два зерносховища в Донецькій області. Вся техніка господарства оснащена GPS треками.

Центральний офіс Компанії та офіс групи «Північ» знаходяться в м.Чернігові, офіс групи «Схід» — в м. Дружківці Донецької області.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Контакти