Claydon Drills

Сільське господарство, агробізнес, обладнання
293

Claydon Drills — англійська компанія, яка виробляє набір техніки для посіву за системою Opti-Till (Strip-drill):

  • обладнання Claydon для обробки стерні та боротьби з бур'янами: ротаційна борона — TerraStar, пружинна борона, міжрядний культиватор — TerraBlade;
  • сівалки Claydon;
  • котки Claydon.

Генеральний директор — Джеф Клейдон (Jeff Claydon).

Національний територіальний менеджер в Україні — Анатолій Пензін.

Профіль Facebook

Профіль LinkedIn

Канал YouTube

Профіль бизнесу Claydon Drills

Claydon Drills — англійський виробник сівалок смугового обробітку ґрунту. Технологія їх роботи полягає в обробітку вузьких смужок поля, в які висівається насіння, а пожнивні залишки попередника залишаються в міжряддях. Це дозволяє утримувати вологу та зменшити втрати органічних речовин, що надає сприятливий вплив на структуру, родючість та врожайність ґрунтів.

Пружинна борона

Пружинні борони CLAYDON створюють дрібну обробку у верхньому шарі ґрунту товщиною 30 мм і використовують збережену вологу для швидкого рівномірного пророщування бур'янів. Вони виривають і знищують бур'яни на сім'ядольній та однолистній стадії, видаляючи джерело їжі для слимаків. Крім того, вони знищують гнізда слимаків і висушують їх яйця шляхом перевертання вологої січки та соломи для впливу сонячних променів. При швидкості 25 км/год борони CLAYDON для соломи є ефективним інструментом розподілу стерні. Вони перебивають солому для швидшого її розкладання. Борона може використовуватися до або після культивації для вирівнювання ґрунту та створення дрібної обробки. Надійна пружинна борона CLAYDON розроблена для забезпечення швидкої обробки та максимальної ефективності. Ширина захвату від 3 до 15 метрів.

Ротаційна борона — TerraStar

Переміщаючи трохи більший об'єм землі, ніж пружинна боронаCLAYDON, Terra Star тільки обскубує дерн з верхнього шару ґрунту, залишаючи структуру ґрунту незайманою і здатною переносити навантаження від ваги машин. Квадрати дерну площею 80х80мм обробляються зірочками, що обертаються, які кріпляться на відстані 200мм один від одного на двох стрижнях з кожного боку машини. Такі зірочки формують відмінну поверхневу обробку, сприяючи зростанню самосіву та бур'янів. Потім можна пройти пружинною бороною Claydon, знищуючи рослини, що проростають, на однолистній стадії, що виключає необхідність обприскування, поки грунт дозволяє виконувати боронування. Ширина захвату 6,4 метра під трактор потужністю 150 к.с.

Міжрядний культиватор — TerraBlade

Застосування культиватора для міжрядної обробки TerraBlade є недорогим механічним методом боротьби з бур'янами при дворядному висіві культур. Він стане додатковою зброєю в арсеналі засобів боротьби з бур'янами, коли ефективність деяких гербіцидів знижується, а вартість боротьби з бур'янами зростає. Ширина захвату від 3 до 8 метрів.

Сівалки Claydon

Сівалка Claydon поєднує в собі найкраще з різних систем висіву, пропонуючи найуніверсальніші та найнадійніші машини. Це основна частина системи Claydon Opti-Till. Передня лапа сівалки Claydon розпушує ґрунт, але тільки в оптимальній кількості, достатній для створення вологого, аерованого ґрунту, що сприяє швидкому проростанню насіння. Це також створює дренажний канал, який не допускає заболочування та гниття насіння. Руйнування ґрунту відбувається тільки там, де це необхідно: у смузі висіву та вкорінення, що сприяє розвитку сильних глибоких коренів рослин, здатних добувають вологу з незайманих ділянок ґрунту. Сівалка Claydon покращує структуру ґрунту та підвищує її родючість; і вона робить це послідовно, рік у рік, незалежно від типу ґрунту, де б не знаходилася ваша ферма. У навісному та причіпному виконанні. Ширина захвату від 3 до 8 метрів.

Катки Claydon

Для ефективного закладання насіння зону посіву потрібно прикатати. Своєчасне проходження важких катків Cambridge не лише покращує контакт грунту з насінням, а й допомагає підтягти вологу, скорочує ерозію, покращує хімічний контакт та зменшує активність слимаків, забезпечуючи сільськогосподарським культурам безкомпромісний старт. Ширина захоплення 6,3-8,3-12,3 метра.

Історія розвитку Claydon Drills

Початок 1900-х рр. — сім'я Клейдон обробляє важкі глиняні землі Саффолку. Джеффрі та Френк Клейдон — третє покоління, яке обробляє землю під ім'ям сімейного партнерства ET Claydon та Sons.

1980 р. — першим продуктом Claydon був Claydon Yield-o-Meter, винайдений Джеффрі Клейдоном, який згодом сформував Claydon Yield-o-Meter Limited.

1995 р. — Claydon Yield-o-Meter Limited вивела крекери Claydon Furrow на британський ринок. Це пристрій, який був встановлений на сотнях плугів по всій Великій Британії, який прорізає нещодавно перевернуті грудки на глибині до 6 дюймів у 2-дюймових рядах, дозволяючи погоді в грунт розкладати грудку природним чином.

2002 р. — заснування компанії Claydon Drills.

2003 р. — Джефф Клейдон запустив першу сівалку Claydon для обробки грунту — Claydon V Drill.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Команда

Пензин Анатолий
Национальный территориальный менеджер в Украине