Great plains Ukraine

Посівне обладнання, обприскувачі
3167

«Грейт Плейнз Юкрейн» — офіційний представник американського виробника техніки Great Plains та Land Pride, виробляє сільськогосподарське посівне обладнання, машини для ґрунтообробки та польові обприскувачі.

Профіль бізнесу «Грейт Плейнз Юкрейн»

У 1986 році у складі компанії було засновано підрозділ Land Pride. Це дозволило диверсифікувати продукцію компанії, до лінійки якої додалися косарки, ротаційні ґрунторозпушувачі та фрези, ландшафтна ґрунтообробна та посівна техніка, самохідні газонокосарки, а також землерийні машини для автодорожньої та будівельної промисловості.

Great Plains — приватна компанія з головним офісом у штаті Канзас, США, чотирма відділеннями у Північній Америці та чотирма міжнародними дочірніми компаніями, які підтримують дилерів та клієнтів Great Plains у всьому світі.

Great Plains продає свою продукцію в 40 країн світу, марка Great Plains широко відома своєю інноваційною продукцією для нульового циклу, вертикальної ґрунтообробки та висіву кукурудзи здвоєними рядами.

Продукція:

  • стерневі, мінімального циклу, просапні сівалки;
  • грунтообробні знаряддя;
  • обприскувачі;
  • подрібнювачі;
  • техніка для ландшафтних робіт.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com