УКРГАЗБАНК

Банківські послуги
150

«УКРГАЗБАНК» — провідний ЕКОбанк України, який піклується про довкілля, фінансуючи проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. На сьогодні він є лідером у «зеленому» фінансуванні.

Профіль YouControl

Профіль Facebook

Директор — Кравець Андрій.

Профіль бізнесу «УКРГАЗБАНК»

«УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).

«УКРГАЗБАНК» працює за трьома напрямами.

Перший — фінансування альтернативної енергетики (сонячної, гідроенергії, енергії вітру тощо). Другий — фінансування енергозберігаючих технологій: починаючи від встановлення енергозберігаючих лампочок до величезних проектів модернізації устаткування. І третій напрям — захист довкілля.

Банк входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів. 94,94% акціонерного капіталу банку належить Україні в особі Міністерства фінансів України.

За понад 26 років роботи клієнтами «УКРГАЗБАНКу» стали 2,1 млн українців та майже 70 тисяч  корпоративних клієнтів. Банк представлений у всіх областях України.

Сьогодні УКРГАЗБАНК — це динамічна фінансова установа, яка надає як традиційні, так і унікальні інноваційні продукти та послуги.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Хелемський Геннадій
Хелемський Геннадій
Директор департаменту структурованого торговельного фінансування

Контакти

Діяльність

ІншеФінансування