Бахмутський аграрний союз

Тваринництво, рослинництво, переробка м'яса, торгівля
14945

«Бахмутський Аграрний Союз» — агропромислова холдингова компанія з вертикально інтегрованою структурою, що включає підприємства промислового свинарства та птахівництва, м'ясопереробки, рослинництва та виробництва комбікормів.

Земельний банк — 13 тис. га.

Топ 100 латифундистів України

Регіони: Донецька область.

Компанія має замкнутий виробничий цикл — від вирощування зернових та технічних культур, виробництва власних комбікормів, яловичини, свинини та м'яса птиці до реалізації готової продукції під торговими марками «Бахмут-М'ясо» та «Щирий кум».

Основний бенефіціар — Юрій Акневський.

Профіль бізнесу «Бахмутського Аграрного Союзу»

Читати по темі: «Щирий кум»: путешествие в «мясной рай»

Основні напрямки діяльності:

  • рослинництво;
  • виробництво комбікормів;
  • тваринництво;
  • м'ясопереробка.

Агропромисловий холдинг «Бахмутський аграрний союз» включає низку підприємств:

  1. «Юг-Агро» — виробництво зернових та технічних культур для виробництва комбікормів. Площа оброблюваної землі — 5,31 тс. га.
  2. «Схід-Агро» — вирощування зернових, технічних культур.
  3. Цех із виробництва комбікормів — потужність 50 тис. т на рік. Для виробництва комбікормів використається технологічний комплекс Heem Horst (Голландія). Завод повністю забезпечує потреби тваринництва та птахівництва холдингу у комбікормах.
  4. «Діанівська птахофабрика». Компанія постачає м'ясо птиці для переробки на «Горлівський м'ясокомбінат», а також реалізує частину цієї продукції на ринку.Крім цього, підприємство реалізує над ринком надлишки інкубаційного яйця.Виробництво компанії на рік становить до 4,7 тис. т птиці у забійній вазі.
  5. «Горлівський м'ясокомбінат».Виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти на рік близько 22 тис. т ковбасних виробів та м'ясних делікатесів. У компанії розроблені, впроваджені та сертифіковані системи управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та FSSC 22 ТОВ. Асортиментний перелік продукції, що випускається зараз підприємством, налічує понад 170 найменувань різних видів м'ясних та ковбасних виробів: від елітних високоякісних сиров'ялених ковбас і делікатесів до варених ковбас та сосисок.
  6. Виробничий підрозділ «Бахмутський аграрний союз».

Компанія виробляє за рік близько 14,5 тис. т високоякісної свинини живою вагою.

«Бахмутський Аграрний Союз» у рейтингах

2017 р. — десяте місце у рейтингу ТОП-10 виробників курятини за І півріччя 2017 року.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Ена Нина Ивановна
Начальник цеха по производству комбикорма
Акневская Татьяна Николаевна
Исполнительный директор компании
Акневский Юрий Петрович
Акневский Юрий Петрович
Генеральный директор компании

Контакти