Агро-Рось

Вирощування зернових та олійних, тваринництво
7474

«Агро-Рось» — компанія, пріоритетними напрямками діяльності якої є рослинництво, тваринництво та виробництво комбікормів для різних видів тварин та птиці.

На підприємствах компанії впроваджено та сертифіковано систему управління стандартами якості та біологічної безпеки відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001 та ДСТУ ISO 22000. Усі виробничі та побутові приміщення комплексу переробки відповідають вимогам НАССР.

«Агро-Рось» має сертифікат Халяль.

В Україні продукцію представлено під ТМ «Повний фарш». На експорт продукція відправляється під ТМ «Золоте курча».

Відповідно до аналітичної системи YouControl, 80% підприємства належить Анаталію Семинозі, 10% — Ніні Ткаченко, 10% — Петру Семинозі.

Профіль бизнесу «Агро-Рось»

До складу компанії входять:

  • птахофабрики;
  • комбікормовий завод;
  • забійний цех;
  • елеватори;
  • мережа магазинів збуту.

Комбікорм

Виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти до 150 т комбікорму на добу, що становить понад 50 тис. комбікормів на рік.

На ринку України комбікорми представлені торговими марками «Агро-Рось» (для промислового вирощування) та «Козацький шлях» (для домашнього вирощування).

Птахівництво

Птахофабрики на 1,7 млн голів забезпечують виробництво понад 20 тис. т курятини на рік.

Виробничі потужності компанії знаходяться у Смілянському районі Черкаської області. Компанія здійснює повний цикл виробництва: від вирощування зернових та олійних культур, до м'ясопереробки та роздрібного продажу м'яса та м'ясопродуктів у торгових точках.

Компанія «Агро-Рось» має власний забійний комплекс потужністю до 70 тис. голів на добу. Також у компанії розпочали випуск м'ясних напівфабрикатів — пельменів, котлет, голубців, домашніх ковбас із курятини та свинини.

Активно розвиває мережу власних регіональних представництв. Вони мають складські приміщення.

«Агро-Рось» має налагоджену систему збуту м'ясної продукції серед операторів ринку продовольчого рітейлу, HoReCa та м'ясопереробних підприємств. Серед клієнтів є як великі мережі супермаркетів та ресторанів, так і невеликі сімейні магазини та кафе.

Читать по теме: ТОП-10 производителей мяса в Украине 2017

Частка ринку компанії — 1%, що дозволило їй увійти до десятки найбільших виробників м'яса в Україні.

Рослинництво

«Агро-Рось обробляє понад 8 тис. га у Смілянському та Кам'янському районах Черкаської області та Новомиргородському районі Кіровоградської області.

Компанія вирощує пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, сою та ріпак. Більшість зібраного врожаю переробляється на власному комбікормовому заводі.

Елеватори

«Агро-Рось» має власні елеватори загальною потужністю 50 тис. т. Зерно очищується та сушиться на спеціальному устаткуванні, що дозволяє отримати максимальний ефект від сировини. Пропускна здатність сушіння — 800 т/добу.

«Агро-Рось» в рейтингах

2017 р. — десяте місце у рейтингу ТОП-10 производителей мяса в Украине 2017.

2015 р. — десяте місце у рейтингу ТОП-10 производителей мяса в Украине.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Семинога Анатолий Иванович
Учредитель компании

Команда

Занєгін Василь
головний інженер комбікормового заводу

Контакти