Асоціація Український клуб аграрного бізнесу

Об'єднання провідних компаній, які здійснюють свою діяльність в АПК України
8657

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) — це об'єднання провідних компаній, які здійснюють свою діяльність в агропромисловому та продовольчому секторі України. З часу свого заснування у 2007 році УКАБ вже встигла стати не лише однією з найвідоміших та найвпливовіших бізнес-асоціацій України, а й заслужити авторитет у багатьох країнах світу, представляючи інтереси сільського господарства України.

Команда високопрофесійних фахівців та інноваційні підходи у діяльності дозволяють УКАБ не лише йти в ногу з часом, а й значно модернізувати процеси у галузі. Асоціація націлена на перспективу та розглядає визнання з боку бізнесу та держави лише як аванс для подальшого розвитку УКАБ, членів асоціації та галузі загалом.

УКАБ охоплює у своїй роботі всі головні сектори агропромислового комплексу, включаючи постачання ресурсів, виробництво та збут готової продукції. Сфера діяльності асоціації сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України та охоплює практично всі процеси, починаючи від пошуку кадрів та залучення інвестицій та закінчуючи практичними завданнями підвищення ефективності роботи аграрних компаній та розробкою пропозицій щодо вдосконалення аграрної політики в країні.

Стратегічне завдання УКАБ: максимальне сприяння аграрним та ресурсним компаніям у їх подальшому розвитку з метою повноцінної реалізації потенціалу агропромислового комплексу України. УКАБ використовує у своїй роботі як стандартизовані підходи (членство в асоціації, проведення multi-client досліджень, конференції тощо), так і індивідуальні програми взаємодії зі своїми партнерами у випадках, коли це необхідно.

Членство в асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» дозволяє значно підвищити ефективність роботи бізнесу в АПК та сприяє створенню сприятливого бізнес-середовища у галузі.

Головні пріоритети УКАБ:

  • Сприяння наданню повного спектра послуг для аграрних та ресурсних компаній.
  • Налагодження взаємовигідних комунікацій на рівні бізнесу (В2В) в Україні та за кордоном.
  • Сприяння у комунікації з органами державної влади та управління, у тому числі участь у формуванні законодавчого та нормативно-правового поля.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Стоцкая Людмила
Заместитель генерального директора по правовым вопросам
Гагалюк Тарас
Гагалюк Тарас Васильевич
Директор агентства AgriSurvey,
Сластьон Роман
Керівник бізнесу в Україні ICL growing solutions
Лапа Владимир
Лапа Володимир Іванович
Радник зі стратегічного розвитку президента

Команда

Сорочинский Борис
Координатор Комитета аграрной биотехнологии
Кузьмич Тарас
Эксперт по вопросам налогообложения
Остапчук Игорь Анатольевич
Эксперт аграрных рынков организации
Жарко Алина
Эксперт аграрных рынков