Deere & Company

Американська машинобудівна компанія
1916

Deere & Company — американська машинобудівна компанія, що випускає сільськогосподарську, будівельну та лісопромислову техніку. Найбільший у світі виробник сільськогосподарської техніки.

Профіль бізнесу Deere & Company

Компанія випускає трактори, комбайни, ґрунтообробне та посівне обладнання, обприскувачі, техніку для заготівлі кормів «зелена лінійка», системи точного землеробства, садово-паркове обладнання, техніку для догляду за гольфовими полями, будівельну техніку, газонокосарки, снігоприбиральні машини, а також маркою John Deere.

Техніка компанії фарбується у традиційні жовтий та зелений кольори. Заводи компанії розташовані переважно у США, також є у Німеччині, Індії, Канаді тощо.

Основні цінності

Чесність, якість, відданість справі та інноваційність — це не ідеали, яких прагне компанія, це частина життя John Deere.

Лідери

Якість продукції компанії визначається її керівництвом. Майже 175 років біля керма компанії John Deere стоять вольові, рішучі керівники, дії яких спрямовані на дотримання ключових принципів чесності, якості, обов'язку та інновацій.

Стратегія успіху

Для тих, хто обробляє землю та збирає врожай. Для тих, хто змінює та збагачує землю. Для тих, хто будує землі. Діяльність компанії John Deere спрямована на успіх сільгоспвиробників. Ця спрямованість глобальна та сфокусована на шести ключових регіонах: США, Канаді, Бразилії, Росії, Індії та Китаї.

Діяльність

Види діяльності John Deere різноманітні та взаємопов'язані. Два види діяльності — будівельне та сільськогосподарське обладнання — знаходяться на найвищому рівні, утримуючи світове лідерство.

Два додаткові види діяльності — обладнання для лісозаготівельних та торф'яних робіт — підтримують та збільшують світове прагнення розвитку.

Додаткові допоміжні види діяльності — фінансові послуги, енергетичні системи, постачання запасних частин та група з розробки інтелектуальних рішень — зміцнюють та диференціюють наш основний бізнес.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Гакстеттер Люк
Старший вице-президент по постпродажному обслуживанию и поддержке клиентов
фон Пенц Маркварт
Президент подразделения сельскохозяйственной техники
John C. May
Мэй Джон
Главный исполнительный директор

Контакти