Улар

Виробництво м'яса птиці, птахівництво
10418

Фермерське господарство «Улар» було створено з метою вирощування, забою та переробки птиці. Свою виробничу діяльність господарство розпочало у вересні 2003 р., на ринку вже понад 7 років, господарство досягло гарної екологічно чистої якості продукції та репутації.

Загальна кількість працівників на чотирьох господарствах становить 210 осіб.

За підсумками 2018 р. компанія займає 1,7% внутрішнього ринку м'яса птиці.

Профіль YouControl

Діяльність:

Основним видом діяльності господарства є птахівництво.

Всі птахокомплекси оснащені сучасним автоматизованим обладнанням відомих брендів, за допомогою якого здійснюється контроль над усіма показниками, що впливають на вирощування птиці.

Номінальна потужність першого птахокомплексу (Львівська область, Пустомитівський район, с. Семенівка) 1,2 млн голів на рік.

2005 р. підприємство збільшило виробничі потужності за рахунок запуску ще одного виробничого підрозділу за адресою: м. Глиняни Золочівський район, Львівська область.

Наприкінці 2005 р. підприємство вирішило збільшувати виробничі потужності та придбало одну з найбільших колишніх птахофабрик Львівської області за адресою с. Ланівка Стрийський район, Львівська область, номінальною потужністю 2,5 млн. голів.

У 2008 р. ще було придбано виробничі потужності колишньої птахофабрики у с. Київець Миколаївського району Львівської області номінальною потужністю 1,8 млн голів наразі. Господарство має у користуванні 131,5 га землі, обслуговування пташників. Власник бізнес-плану має досвід роботи понад 6 років та сільськогосподарське виробництво, зокрема, у птахівництві.

Продукти:

Метою діяльності фермерського господарства є вирощування курей-бройлерів, їх перша переробка у забійному цеху та реалізація.

Основними продуктами фермерського господарства «Улар» є тушка, напівфабрикати та субпродукти курчат бройлерів. Господарство пропонує понад 20 видів фасованої, охолодженої та замороженої продукції. На даний момент фермерське господарство «Улар» сертифіковане за стандартом «Халяль», що дозволяє експортувати продукцію до країн Сходу.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Контакти