Виробники хліба використають 42% від всього пільгового газу за лютий

Загалом на лютий поточного року законтрактовано 15,6 млн м3 природного газу українського видобутку за пільговими цінами для виробників соціально значущих продуктів харчування. Найбільше закупили хлібовиробники — 6,6 млн м3, або 42% від всього обсягу.

Про це пише «Інтерфакс-Україна» за даними дашборду Мінагро.

Повідомляється, що крім хлібопекарських підприємств, виробники м'яса свійської птиці та компанії, що вирощують птицю, закупили 5,7 млн м3 природного газу — 36,5% від загального обсягу «пільгового» газу на цей місяць. Переробники молока закупили — 2,8 млн м3 (17,9%), виробники рослинної олії — 0,46 млн м3 (2,9%) і борошномели – 0,11 млн м3 (0,7%).

Зазначається, що «Агро-овен» та фермерське господарство «Улар» подали запит на закупівлю найбільших обсягів природного газу українського виробництва за пільговими цінами серед 256 виробників соціально значущих продуктів харчування.

Додається, що «Агро-овен» запитав на лютий купівлю 1,71 млн м3 (10,9%) газу, птахокомплекс «Дніпровський» — 0,77 млн м3 (4,9%), «Улар» — 0,6 млн м3 (3,8%), «Луцька аграрна компанія» — 0,45 млн м3 (2,8%). Обсяги на отримання «пільгового» газу цими компаніями в лютому становлять 22,4% від загальної заявки всіх виробників «соціальних» продуктів.

Нагадаємо, згідно з постановою уряду про зміну підпорядкування Держпродспоживслужби, управління службою відійшло КМУ (перший віцепрем'єр, міністр економіки), а ряд функції з визначення політики відомства віддали Мінагрополітики.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus