MAS Seeds Україна

Гібриди кукурудзи, соняшнику, ріпаку, хімічна обробка насіння
17882

MAS Seeds Україна (юридична назва — «Маїсадур Семанс Україна») – це бренд кооперативної групи MAÏSADOUR, яка є головною сільськогосподарською групою Півдня Франції з річним торговим оборотом у €1,4 млрд. Власниками кооперативної групи MAÏSADOUR є кілька тисяч французьких фермерів.

На європейському рівні річна виробнича потужність компанії під вирощування елітного гібридного насіння відбувається на плевро млрд тис. га з торговим оборотом €140 млн.

Маючи понад 150 співробітників, MAS Seeds Україна є однією з основних філій Групи та ключовим виробником насіння гібридів кукурудзи та соняшника в Україні. MAS Seeds Україна реалізує всі напрямки насіннєвої справи: селекція гібридів ключових польових культур, виробництво та постачання сільгоспвиробникам насіння преміум-класу.

Кооперативна група Maisadour демонструє стабільний та збалансований розвиток усіх напрямків діяльності від виробництва (злакові культури, сільгосппродукція, насіння, овочі, корм для тварин, тваринництво) до продажу (продукти готові до вживання, фірмові садівничі магазини).

«Маїсадур Семанс Україна» є зв'язувальною ланкою між фермером та науковими технологіями. Гібриди компанії адаптовані до будь-яких кліматичних умов завдяки постійному відновленню генетичного матеріалу з використанням новітніх технологій.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Тимошенко Сергій
Генеральний директор
Черныш Николай
И.о. генерального директора
Багриян Вадим
Национальный директор по продажам, руководитель региона Южная Украина и ответственный за Одесскую область
Кулініч Ігор
Комерційний директор

Команда

Воронцов Игорь
Директор завода
Татарец Николай
Мастер производства
Авраменко Сергей
Менеджер по мелиорации завода
Леклерк Тибо
Продакт-менеджер по подсолнечнику и озимому рапсу в Украине и России

Контакти