ЛЕМКЕН-Україна

Сільгосптехніка, обладнання для рослинництва
2835

«ЛЕМКЕН-Україна» є українською філією компанії LEMKEN.

Штаб-квартира LEMKEN знаходиться в місті Альпен, який розташований за 20 км від кордону з Нідерландами, за 50 км від Дюссельдорфа.

LEMKEN — великий виробник ґрунтообробної техніки в Західній Європі. Як виробник сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин LEMKEN надає більш ніж 1 тис. робочих місць у всьому світі. Підприємство знаходиться у володінні сім'ї Лемкен вже шосте та сьоме покоління.

Профіль бізнесу «ЛЕМКЕН-Україна»

«ЛЕМКЕН-Україна» консультує покупців з питань ґрунтообробної техніки та сівалок, забезпечення запчастинами, забезпечує налаштування техніки, гарантійне обслуговування, навчання персоналу роботі з технікою фірми LEMKEN. Перше налаштування техніки та навчання персоналу здійснюється за рахунок компанії.

У «ЛЕМКЕН-Україна» працюють інженери-механіки, які пройшли навчання на заводі LEMKEN у Німеччині та мають величезний досвід роботи з технікою фірми LEMKEN.

Продукція LEMKEN:

  • катки;
  • обприскувачі;
  • короткі дискові борони;
  • плуги;
  • культиватори;
  • сівалки.

Історія розвитку «ЛЕМКЕН-Україна»

Компанія LEMKEN заснована у 1844 р. як машинобудівний завод.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Артем Калашник на Agritechnica 2017
Калашник Артем Сергеевич
Генеральный директор

Команда

Киянец Александр
Специалист по поддержке продаж компании
Жила Василий Леонидович
Продажа запчастей компании
Калицкий Сергей Иосифович
Сервисный инженер

Контакти