ЗААТБАУ ПРОБСТДОРФЕР УКРАЇНА (SAATBAU-PROBSTDORFER UKRAINE)

Селекція і продаж насіння с/г культур
7167

«ЗААТБАУ ПРОБСТДОРФЕР УКРАЇНА» — об'єднання бізнесу двох австрійських насіннєвих компаній в Україні — SAATBAU LINZ eGen и PROBSTDORFER SAATZUCHT GmbH&Co KG.

Профіль Facebook

Профіль Instagram

Профіль YouTube

Генеральний директор — Таня Хюбнер.

Виконавчий директор — Комнатний Ігор.

Читайте також: SAATBAU и PROBSTDORFER SAATZUCHT проводят слияние украинских производств

Профіль бізнесу «ЗААТБАУ ПРОБСТДОРФЕР УКРАЇНА»

Вже протягом 71 року австрійські селекціонери поєднують селекцію рослин, виробництво і збут насіння. Таким чином, компанія Saatbau Probstdorfer Ukraine пропонує агровиробникам якість з одних рук — від насіння до зібраного врожаю. Ідея заснування компанії — забезпечити населення продуктами харчування — актуальна й до сьогодні.

Основна сфера діяльності компанії «ЗААТБАУ ПРОБСТДОРФЕР УКРАЇНА» — продаж насіння сільськогосподарських культур (кукурудза, соняшник, соя, горох, озима та яра пшениця, озимий та ярий ріпак, озимий та ярий ячмінь, яра та озима тверда пшениця, озима спельта, голозерний олійний гарбуз, люцерна, сидеральні травосуміші).

Материнські компанії в Австрії SAATBAU LINZ eGen та PROBSTDORFER SAATZUCHT GmbH & Co KG. інвестують в різноманітні селекційні програми. На селекційній станції в містечку Шьонерінг проходить селекція гібридів кукурудзи для всіх регіонів Австрії, а також найважливіших регіонів в Європі. Науково-дослідна робота базується на застосуванні найновішої техніки та методів. На дочірньому підприємстві — «ЗААТЦУХТ ДОНАУ» — проводять інтенсивну науково-дослідну і селекційну роботу над озимою пшеницею, озимим (пивоварним) ячменем, тритікале, твердою пшеницею, спельтою, а також ріпаком і соєю. Селекційна програма для соняшнику розміщена в румунському дочірньому підприємстві «ДОНАУ ЗААТ». В усіх трьох селекційних підприємствах фокус полягає у постійній оптимізації техніки і методів — саме цим пояснюється більша частина успіху компанії.

Бренди: Saatbau Probstdorfer Ukraine, SAATBAU, PROBSTDORFER SAATZUCHT.

Зважаючи на кліматичні зміни, селекціонери посилено працюють над тим, щоб вивести нові сорти з відповідними резистентностями, аби гарантувати прибутковість фермерам і в майбутньому. Компанія здійснює послідовні інвестиції в адаптацію нових сортів з огляду на:

  • екологічну стабільність;
  • надійність навіть за екстримальних умов вирощування;
  • покращену стійкість до хвороб;
  • максимально високі показники врожайності навіть за складних погодних умов: (спека, посуха, перезволоження).

 

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Полінкевич Леонід
Полінкевич Леонід Сергійович
Директор з логістики
Хюбнер Таня
Генеральна директорка
Комнатний Ігор
Виконавчий директор
Косяк Антон
Косяк Антон Сергійович
Керівник відділу з розвитку продукту

Контакти