Завод Фрегат

Виробництво різнопрофільної техніки
2301

Завод Фрегат — один із найбільших в Україні виробників іригаційної техніки для сільського господарства, виробів гідравліки та обладнання для базових областей промисловості.

Профіль бізнесу Заводу Фрегат

З 1970-х до 1990-і роки заводом було вироблено та поставлено до багатьох країн світу понад 47 тисяч широкозахватних дощувальних машин ДМУ «Фрегат». У середині 2000-х завод почав розроблення дощувальної машини типу ДМФ — дощувальна машина фермова. З 2010 року ДМФ «Фрегат» виробляється серійно і проходить необхідну стандартизацію і сертифікацію в Україні та в країнах, до яких експортується. 

ДМФ «Фрегат» є сучасною енергоефективною дощувальною машиною, яка поєднує у собі кращі світові досягнення в галузі сучасного зрошення, адаптованою до агрокліматичних умов України. Завод Фрегат здійснює поставки дощувальних машин «під ключ» з наданням всіх необхідних сервісних послуг і опцій під час поставки та у період експлуатації.

Завод Фрегат у продовження модернізації та розвитку дощувальних машин ДМФ «Фрегат» розробив та впроваджує систему FregatSmart (система дистанційного моніторингу та керування). Керування відбувається через контролер за допомогою монітора з екраном тачскрін. Дані про стан машини: норма зрошення, робота кінцевого дощувального апарату, сектор роботи, інформація про погоду, вологість грунту та інша інформація передаються для аналітики та прийняття рішення щодо керування машиною на смартфон, планшет або робочу станцію.

У разі виникнення аварійної ситуації на машині проводиться автоматична розсилка sms-повідомлення про аварійну ситуацію. FregatSmart має GPS-приймач для визначення місцезнаходження дощувальних машин та GSM-модем з GPRS передачею даних для зв'язку з сервером оброблення даних. Передача даних реалізована таким чином, що забезпечує захист даних та може здійснюватись навіть за дуже слабким сигналом GSM. Доступ до серверу здійснюється за посиланням fregatsmart.com після ведення кожним окремим агропідприємством свого логіну та паролю.

Основна продукція заводу:

  • дощувальні машини широкозахватні фермові з електричним приводом ДМФ «Фрегат» та дощувальні машини з гідравлічним приводом ДМУ «Фрегат»;
  • модулі МДКШ-4,2 (катки);
  • оцинковані металоконструкції;
  • оцинковані дорожні огорожі, зокрема сертифіковані на відповідність європейським стандартам;
  • гідроапаратура;
  • млиново-елеваторне обладнання (живильники шлюзові для зерна та борошна, затвори шлюзові, норії стрічкові ковшові);
  • вироби та послуги для машинобудування, включаючи лиття, мехобробку, гаряче оцинкування та різні види гальванопокриттів.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Херувімов Артур
Керівник бізнесу
Пославський Андрій
Керівник Fregat Irrigation

Контакти