Uniline Finance Ltd.

Виробництво сільськогосподарської продукції
3305

Uniline Finance Ltd. веде свою діяльність в Україні через кілька аграрних підприємств: «Каскадагро» (зареєстровано в Києві), «Агродмитріївське» (Чернігівська обл.), «Конотопський хлібокомбінат», «Агро-Поліс» (обидва -— Сумська обл.), а також компанію «Юстина-Груп» (Київ), яка займається лізингом техніки в Миколаєві.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціаром зазначених компаній є колишній глава Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник.

3 лютого АМК дав дозвіл Uniline Finance Ltd. на придбання акцій Astev Investment Company (м Нікосія, Кіпр), яка контролює шість аграрних підприємств: сільськогосподарське підприємство «Дзержинець», «Синельникове-Агро», «Відродження», «Дніпроальянс», «Дніпровський хлібокомбінат №5» (всі зареєстровані в Дніпропетровської обл.), а також «Фісаківський елеватор» (Запорізька обл.).

Згідно з даними консалтингової компанії «Український аграрний центр», земельний банк Uniline Finance зараз становить 23 тис. га в Сумській області.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com