Волинська фондова компанія

Продаж сільгосптехніки, гарантійне обслуговування
2186

«Волинська фондова компанія» існує на ринку з 1993 року. Компанія динамічно розвивається та займає лідируючі позиції на ринку України у сфері реалізації сільськогосподарської техніки уже понад 30 років.

Згідно з аналітичною системою YouControl, засновник — загальні збори акціонерів.

Директор — Олександр Євгенійович Спященко.

Профіль бізнесу «Волинської фондової компанії»

ВФК представляє широкий спектр товарів і послуг необхідних аграріям. На сьогоднішній день сферу діяльності можна розділити умовно на такі напрямки:

  • продаж сільгосптехніки;
  • гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування;
  • продаж запасних частин, олив та мастильних матеріалів.

Партнерами «Волинської фондової компанії» є такі відомі світові та українські виробники сільськогосподарської техніки, як: Massey Ferguson, Unia, Kverneland, Agrifac, Agrisem, Agrex, Meprozet, Dominoni, Egritech, Falc та інші.

Увеличить

Компанія має сучасний складський комплекс, у якому нараховується понад 25 000 позицій запасних частин та який обладнаний стелажевим обладнанням. Завдяки налагодженій логістичній системі необхідні запасні частини оперативно доставляються клієнтам, що дає можливість скоротити простої техніки та швидко повернутися до роботи.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Контакти