Поліекспо

Рослинництво, зберігання, експорт
2524

«Поліекспо» — компанія, розташована в Херсонській області, займається виробництвом та експортом зернових та олійних культур.

Земельний банк «Поліекспо» — 15 тис. га.

ТОП 100 латифундистів України

Регіони діяльності: Херсонська область — південний регіон України, який є важливим морським транспортним вузлом, омивається Азовським та Чорним морями.

Засновник та кінцевий бенефіціар — Барах Ірина.

Профіль бізнесу «Поліекспо»

До складу «Поліекспо» входять:

  • «Таврійська перспектива» — заснована 1999 р., 2015 р. обсяг реалізації власної продукції становив близько 300 млн грн;
  • «Сан-Сан Маріуполь ЛТД» — займається вирощуванням зернових та олійних культур у Херсонській області;
  • «АМПІР» — займається закупівлею української сільськогосппродукції, з її подальшим експортом до країн Європи та Азії;
  • «Зернопереробне підприємство «Зерно Таврії» знаходиться на лівому березі Каховського водосховища, дозволяє проводити відвантаження сільгосппродукції на судна до 2 тис. т.
  • «Тягнинське ХПП» — розташоване на правому березі річки Дніпро, що дозволяє проводити відвантаження сільгосппродукції на судна до 5 тис. т.

Рослинництво

Компанія займається вирощуванням пшениці, соняшника, сої, ріпаку, ячменю. Рослинництво компанії представлене підприємствами «Таврійська перспектива» та «Сан-Сан Маріуполь ЛТД».

Експорт

Торгівля власною та закупленою сільгосппродукцією є стратегічним напрямком діяльності «Поліекспо». Компанія здійснила постачання продукції більш ніж у 25 країн світу.

Зберігання

Підприємства надають послуги зберігання зернових, послуги відвантаження зернових на автотранспорт та водний транспорт. Потужності підприємств «Тягинське ХПП» та «ЗПП «Зерно Таврії» дають можливість перевалки зернових та олійних культур — до 100 тис. т на рік по кожному підприємству. Загальна потужність одноразового зберігання ЗПП «Зерно Таврії» становить 35 тис. т, а «Тягінського ХПП» — 23 тыс. т.

«Поліекспо» у рейтингах

2014 р. — сто друге місце у рейтингу Топ латифундистів України.

Історія розвитку «Поліекспо»

1993 р. — створено компанію «Поліекспо»;

1999 р. — заснована компанія «Таврійська перспектива».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Барах Ирина Васильевна
Учредитель предприятия

Структура компанії

Таврийская перспектива
Растениеводство