A'SPIK GROUP

Виробництво цукру, вирощування зернових, олійних та технічних культур
3374

A'SPIK GROUP — група компаній, що займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернових, сої.

Відповідно до аналітичної системи YouControl, засновники компанії — Олександр Співак (30%), «Старокостянтинівцукор» (20%), «Шепетівський цукровий комбінат» (20%), «Заслуч» (10%), «АГРО-ОРМС» (20%).

Кінцевий бенефіціар — Олександр Співак.

Профіль A'SPIK GROUP у YouControl

A'SPIK GROUP у Facebook

Профіль бізнесу A'SPIK GROUP

Виробництво цукру

До складу компанії входять два цукрові підприємства — завод у місті Старокостянтинів Хмельницької області (компанія «Старокостянтинівцукор») та «Шепетівський цукровий комбінат» (Шепетівка, Хмельницька область).

Підприємства «Старокостянтинівцукор» та «Шепетівський цукровий комбінат» спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому.

Переробна потужність: близько 7 тис. т цукрових буряків на добу.

Підприємства виробляють 5% загального державного обсягу цукру. 90% виробленої продукції — це цукор першої та другої категорії.

На «Старокостянтинівцукор» розроблено та впроваджено схему сертифікації FSSC 22000. На «Шепетівському цукровому комбінаті» впроваджено систему менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000.

У 2017/18 МР компанія виробила 85,8 тис. т цукру, частка у загальному обсязі виробництва – 4,16%. У 2018 р. A'SPIK GROUP продала майже 46 тис. т цукру, що на 10 тис. т більше за 2017 р.

A'SPIK GROUP у 2018 р. переробили понад 436 тис. т цукрових буряків та виробили 60 тис. т цукру. Компанія «Старокостянтинівцукор» із 251,7 тис. т коренеплоду отримала 35,4 тис. т солодкого продукту. Компанія «Шепетівський цукровий комбінат» — 184,4 тис. т цукрових буряків на 24,6 тис. т цукру.

Продаж цукру

У 2018 р. A'SPIK GROUP експортувала 3 тис. т гранульованого жому з цукрових буряків. Імпортером жому став один із найбільших гравців на світовому ринку кормів для великої рогатої худоби — нідерландська компанія Feedimpex.

За січень-квітень 2019 р. підприємства поставили понад 12 тис. т цукру, з них понад 4 тис. т — експорт. У 2019 р. головним чином експортували цукор до країн Євросоюзу: Іспанії, Румунії та Литви. Також провели кілька постачань і до Таджикистану.

Виробництво зернових, олійних і технічних культур

Компанія також займається вирощуванням цукрових буряків, зернових та сої.

Основні культури — цукрові буряки, кукурудза, соя, пшениця, пивоварний ячмінь.

Під цукрові буряки аграрії виділили земельні угіддя загальною площею 1,3 тис. га, ще 0,87 тис. га на Рівненщині. Крім того, території земельного банку A'SPIK GROUP засіяли ячменем, соєю, кукурудзою та квасолею.

A'SPIK GROUP у рейтингах

2018 р. — п'яте місце у рейтингу ТОП-10 виробників цукру в Україні 2017/2018 МР.

Історія розвитку A'SPIK GROUP

2005 р. — початок історії підприємства. A'SPIK GROUP надавала послуги зі збирання та перевезення сільськогосподарської продукції.

2009 р. — створено підприємство «Старокостянтинівцукор».

2010 р. — земельний банк збільшено до 5 тис. га.

2017 р. — придбано контрольний пакет акцій «Шепетівського цукрового комбінату».

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Смилянец Виталий
Руководитель молочного направления
Салашинский Анатолий
Директор аграрного подразделения
Олександр Співак, власник і генеральний директор A'SPIK GROUP
Співак Олександр Михайлович
Власник і генеральний директор

Структура компанії

Старокостянтинівцукор
Старокостянтинівцукор
Виробництво цукру