На ринку української пшениці спостерігається підвищення цін через обмежені пропозиції — трейдери

Станом на 16 листопада ціни на продовольчу пшеницю попиту CPT-порт у глибоководних портах України зросли в середньому на 200 грн/т проти минулої п'ятниці — до 9550 грн/т за пшеницю 2 класу, а також до 9500 грн/т на пшеницю 3 класу.

Таку думку висловили аналітики компанії G.R. Agro.

Відмічається, що цього тижня зміцнення вартості продовольчої пшениці було викликане зростанням попиту на тлі обмеженої пропозиції. Українські аграрії стримують продаж зернової в очікуванні подальшого зростання цін.

За словами експертів G.R. Agro, інформація про ймовірне погіршення якості врожаю в Австралії через дощі є фактором підтримки цін на продовольчу пшеницю в найближчій перспективі.

«Можливий перегляд у бік формули розрахунку експортних мит на пшеницю в Росії, а також введення квоти на експорт зазначеної зернової з середини лютого 2022 р. також виступають факторами на підтримку цін на пшеницю», — акцентують у G.R. Agro.

На експортному ринку фуражної пшениці, за словами експертів, спостерігається цінове коригування у бік підвищення на тлі зміцнення сусідніх ринків.

«Обмежена кількість пропозицій, а також підтримка з боку ринку кукурудзи, що знову зміцнюється, можуть надавати підтримку цінам на зернову», — прогнозують у G.R. Agro.

Нагадаємо, що стартує новий навчальний курс освітньої платформи «Культиварій» «Цариця Полів» — профільний широкомасштабний курс, що охоплює повний операційний цикл кукурудзи від підбору насіння до продажу в порту.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus