МХП націлений на преміальні європейський та близькосхідний ринки — Косюк

Агрохолдинг МХП, засновником якого є Юрій Косюк, розвиватиме експорт продукції на преміальні європейський та близькосхідний ринки.

Таку думку Юрій Косюк висловив в інтерв'ю виданню Forbes.ua.

«Кулінарна та куряча компанія. Ми знаємо, як пожвавлювати лінивих, товстих і розслаблених. Ми маємо приклад — наш балканський актив зріс удвічі за чотири роки. Дуже багато ми привнесли, дуже багато чого навчилися. Тож ми точно знаємо, що можемо привнести багато енергії та життя до європейських компаній», — зазначив Юрій Косюк.

За словами Юрія Косюка, Україна реалізовує на європейському ринку продукцію дорожчу, ніж Польща, та на одному рівні з Голландією. Також засновник МХП зазначив, що компанія не «виштовхуватиме» європейські компанії з ринку шляхом акцій та знижок, а лише дуже ретельною підготовкою продукту, навіть за масового виробництва.

«Ми прибрали слово «продаж». У нас немає комерційного департаменту, департаменту з продажу. Є CBD (Customer Business Development). Ми не виштовхуємо продукт, а йдемо до клієнта та розбираємося. Навіщо він купує його, що з ним робить, що ми можемо в себе індустріалізувати, щоб дати йому рішення. Це не про продаж і не про знижки. Це історія, коли менеджери знають, навіщо клієнт купує продукт, що він з ним робить, які виникають проблеми, і що ми можемо доробити у себе на заводі, щоб усунути цей головний біль», — підкреслив Юрій Косюк.

Нагадаємо, що виробничі потужності словенської птахофабрики Perutnina Ptuj (PP), яка входить до структури агроіндустріального холдингу МХП, стала шостою серед 101 найбільших бізнес-груп у Словенії за версією ділового видання Словенії Finance.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus