Кейс зі зміни оргструктури Агропросперісу опубліковала бізнес-школа №1 світу INSEAD

Бізнес-школа INSEAD(очолює рейтинг найкращих бізнес-шкіл світу 2021 р. за версією The Financial Times) опублікувала кейс про компанію «Агропросперіс», де була розкрита тема: «Зміна організаційної культури для залучення працівників».

Про це повідомляє пресслужба компанії «Агропросперіс».

Зазначається, що кейс компанії «Агропросперіс» присвячено трансформуванню корпоративної культури агровиробництва для підвищення її ефективності.

«Як змінити ставлення керівництва та працівників Агропросперіс-заводів до бізнесу, як до власного?» Таке запитання поставили перед собою автори кейсу. Розкриваючи тему було описано шлях від бонусної системи за результатами діяльності до партнерської програми та франшизної моделі, посилених ІТ-інструментами та широким навчанням», — говориться в повідомленні.

Згідно з матеріалом, метою кейсу є :

  • ілюстрація прямого зв'язку та впливу корпоративної культури на бізнес-результат;
  • демонстрація основних бар'єрів для зміни культури та шляхів їх подолання;
  • обговорення ролі мотиваційних виплат у процесі зміни культури, а також пов'язаних з ними обмежень;
  • надання учасникам можливості створити мотиваційну систему у певному контексті.

«Успіх у бізнесі потребує корпоративної культури, яка мотивує людей виконувати свою роботу. Цей принцип є вирішальним для побудови ефективної роботи корпоративної культури скрізь та у всіх галузях. Як показує наш приклад, агробізнес не є винятком», — прокоментував голова NCH в Україні Міхаель Бертрам.

Співзасновниця Agrohub Юлія Порошенко акцентувала, що один із секретів успіху — це унікальна культура підприємництва, яку компанія змогла розвинути, і завдяки якій підвищилася залученість працівників і, відповідно, результати. На її думку, «Агропросперіс» стабільно показує високі результати. Крім того, компанія Agrohub проводить Agrohub Benchmarking з 2018 р. 

Згідно з повідомленням, авторами бізнес-кейсу «Агропросперісу» виступили професор підприємництва INSEAD Станіслав Шекшня, а також Юлія та Олексій Порошенко. Це третій кейс про український бізнес в історії INSEAD Publishing.

Нагадаємо, що селекція вітчизняного виробництва адаптована під українські реалії. Завдяки тому, що гібриди були виведені і вирощені тут, вони пристосовані до українських «погодних сюрпризів», тоді як імпортна селекція вирощена в ідеальних умовах. Все, що вирощене в комфорті, потім погано може спрацювати у кризовій ситуації.

Виконано за допомогоюDisqus