Український виробник ветпрепаратів вийшов на експортний ринок Лівану

Український виробник ветеринарних препаратів «БіоТестЛаб» вийшов на ще один експортний ринок. Компанія розпочала постачання продукції до Лівану.

Про це повідомляє пресслужба «БіоТестЛаб».

Зазначається, що компанія «БіоТестЛаб» станом на 20 грудня 2021 року зареєструвала в Лівані 9 вакцин для птиці: Polimun AE+POX, Polimun IB H-120, Polimun IB multi, Polimun IBD, Polimun IBD+, Polimun La-Sota, Polimun ND Clon 124, Polimun ND Clon 124+IB H120, Polimun ND+IB+EDS.

Згідно з повідомленням, перша партія вакцин у спецпауванні прибула літаком до аеропорту Бейрута, столиці країни. Після проходження митних процедур продукцію було відправлено на склад дистриб’ютора, далі доставлено першим клієнтам.

«Ми розраховуємо, що успішна реалізація першої партії дасть змогу налагодити взаємовигідне партнерство з дистриб’ютором та з ліванськими сільгоспвиробниками, які зацікавлені в отриманні якісної ветеринарної продукції. Розпочали з вакцин Polimun. Також у планах — реєстрація та постачання препаратів хім.-фарм. групи, дезінфектантів», — прокоментувала генеральний директор «БіоТестЛаб» Олена Салій.

За її словами, робота в країнах MENA (країни Близького Сходу та Північної Африки) — одне зі стратегічних завдань розвитку експортного напрямку компанії «БіоТестЛаб». Регіон характеризується високим рівнем споживання та виробництва м’яса птиці.

«Наша продукція вже представлена в Єгипті, Іраку, Ірані, Катарі, Кувейті, Об’єднаних Арабських Еміратах. Через пандемію коронавірусу процес переговорів з дистриб’юторами та реєстрації препаратів в інших країнах регіону дещо затягнувся, проте вже скоро ми відкриємо для української ветеринарної продукції нові ринки», — зазначила Олена Салій.

Нагадаємо, що група компаній «Золота Нива» запустила екоферму з вирощування курей-бройлерів Chicken Farm.

Виконано за допомогоюDisqus