Україна продовжила ембарго на продовольчі товари з Росії

Минулого четверга, на засіданні Кабміну була прийнята постанова, яка продовжує заборону на імпорт товарів російського походження.

Про це пише AgroPolit.com.

Повідомляється, що Україна продовжила дію заборони на постачання значного переліку російських товарів на 2022 рік, як відповідь на обмежувальні заходи з боку Російської Федерації. Відповідна заборона на ввезення на митну територію України товарів російського походження, діє з 2016 року.

Зазначається, що таке рішення — це відповідь на дії Росії, яка в односторонньому порядку припинила дію Угоди про зону вільної торгівлі та включила Україну до переліку країн, з яких заборонено ввезення сільгосппродукції, сировини і продовольства.

Відтак, українське ембарго поширюється на ряд продуктів: м'ясо, рибу, каву, чай, зерно, карамель, кондитерські вироби і цукерки, пиво, сигарети, горілку, спирт, корм для домашніх тварин, вагони, локомотиви, автомобілі, трактори, папір, мийні засоби тощо.

Нагадаємо, уряд України підготує заходи допомоги вітчизняним виробникам продуктів харчування, зокрема, пекарям, які допоможуть їм впоратися зі зростанням цін на газ.

Виконано за допомогоюDisqus