Фірташ розмив частки своїх партнерів в Ostchem — Фурсін

Стало відомо, як розподілилися частки бізнес-партнерів між Іваном Фурсіним та Дмитром Фірташем у хімічному бізнесі Ostchem.

Про це говорить Іван Фурсін в інтерв'ю для «Економічна правда».

За словами Івана Фурсіна, хімічний бізнес, який об'єднаний під назвою Ostchem, повністю контролює Дмитро Фірташ.

«Роль партнерів у цьому бізнесі не є важливою, і мені важко сказати, у кого з партнерів які відсотки. Хоча спочатку, звісно, ​​структура цього бізнесу була іншою. Я нагадаю, що спочатку до нашого хімічного бізнесу входили «Рівнеазот», «Кримсода», «Таджиказот», «Нітроферт», — повідомив Іван Фурсін.

Він зазначив, що згодом в Ostchem додалися «Черкасиазот», «Стирол», сєвєродонецький «Азот».

За словами Івана Фурсіна, його бізнес-партнер Дмитро Фірташ купував ці об'єкти сам і залучав для цих угод величезні кредити. Також він додав, що внаслідок цих угод Фірташ розмив частки своїх партнерів у Ostchem.

«Він укрупнив цей бізнес за рахунок цих трьох угод. Відповідно роль інших партнерів в Ostchem стала незначною, і зараз ці партнери не беруть участі в управлінні цією компанією», — заявив Іван Фурсін.

Нагадаємо, аграрії очікують на суттєве подорожчання сільгоспресурсів. Більшість сільгоспвиробників центральних областей України прогнозує подорожчання матеріально-технічних ресурсів для проведення польових робіт наступного року.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus