Ціни на українську пшеницю показали незначне зростання, кукурудза — стабільна

Ціни на українську пшеницю показали незначне зростання.

Про це повідомили аналітики Barva Invest на своєму каналі у Telegram.

Аналітики акцентують, що котирування пшениці показали незначне відновлення. Березневий ф’ючерс на американську пшеницю зріс на $0,04 за бушель, ціна на європейську пшеницю зросла на €1,7 за т, а на чорноморську знизилась на $1,25 за т.

«На вчорашньому тендері GASC Єгипет закупив 300 тис. т пшениці, з яких 180 тис. т українського походження. Також, Йорданія закупила 60 тис. т пшениці. Китай проводить аукціон для мукомельних підприємств з продажу 500 тис. т пшениці з державних резервів», — прокоментували в Barva Invest.

На українському ринку, за словами експертів, ціни на кукурудзу залишились без змін.

Зазначається, що котирування кукурудзи за підсумками вчорашніх торгів закрились практично без змін на фоні низьких об’ємів торгівлі. Тижневі темпи виробництва етанолу в США показали незначне зростання і випереджають минулорічну динаміку на 8,8%, при цьому його запаси продовжують скорочуватись. Погодні прогнози продовжують показувати незначні опади в Бразилії, проте проблеми в Аргентині продовжуються.

Нагадаємо, що в Бразилії виробництво пшениці в 2021 р. досягло максимального показника за всю історію спостережень — 7,8 млн т. Незважаючи на те, що в різні періоди сезону в регіонах-виробниках зернової спостерігалися сильні морози та дефіцит опадів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus