Аграрії засіяли цукровим буряком 2/3 площ — Мінагропрод

Аграрії засіяли цукровим буряком близько 110 тисяч гектарів, що складає 2/3 від запланованої площі.

Про це в ефірі телемарафону сказав перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише  AgroPolit.com. 

За його словами посівна іде активно. Наразі засіяно вже близько 2 млн га, що приблизно відповідає торішньому показнику.

«В тому числі сіються такі важливі культури для споживання, як цукровий буряк. Його засіяно на 110 тис. га з планових 170 тис. га. Тобто дві третини. Тому як мінімум з цукром українці точно будуть», — наголосив він.

Він додав, що найбільшим викликом цьогорічної кампанії є забезпечення аграріїв дизельним паливом. Оскільки окупанти цілеспрямовано знищують нафтобази та виробництво. Попри всі складності, відсутність пального не призупинила посівну.

«Наразі фактично доставка дизпалива відбувається «з коліс». Те, що імпортується, максимально довозиться з цистерн до тракторів, до полів, до сільгосптехніки. Все працює в режимі нон стоп — 24/7»,   каже заступник міністра.

Нагадаємо, напередодні Тарас Висоцький повідомив, що через ризик мінування 10% посівних площ в Україні можуть залишитися невикористаними.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus