Зерновий термінал УкрТрансАгро в Маріуполі повністю зруйновано — Плотніков

Зерновий термінал «УкрТрансАгро», який працював в Маріупольському морському порту, повністю зруйнували російські війська. Силоси зазнали пошкоджень, зруйнована пультова, основні потужності терміналу.

Про це розповів генеральний директор «УкрТрансАгро» Павло Плотніков, пише Forbes.ua.

«Ще 23 лютого все працювало. Машини їхали вивантажуватися на термінал. Ми готувалися до посівної», — розповідає Павло Плотніков.

Зазначається, що через кілька днів він вже відправляв машини в порт, щоб вивезти пшеницю зі своїх силосів на млинкомбінати, які змогли б робити борошно для оточеного міста. Однак весь об'єм зерна — 30 тис. т — вивезти не вдалося, Плотніков втратив доступ до терміналу. До того ж частина зерновозів згоріли, частину конфіскували російські загарбники, а більшість зерна зникла.

«Термінал повністю зруйновано, у деяких силосах є пошкодження, зруйнована пультова, серце та мізки терміналу», — повідомляє директор.

Нагадаємо, раніше компанія UTA Group припиняє свою діяльність на окупованих територіях.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus