Мережа супермаркетів Lidl призупиняє вихід на ринок України

Анонсований вихід міжнародної мережі супермаркетів-дискаунтерів Lidl (Німеччина) на ринок України відкладається. 

Про це повідомляє All Retail.

Відзначається, що офіційно призначеного регіонального менеджера Lidl Ukraine Адама Міщишина з 1 травня призначено генеральним директором мережі Lidl у Словаччині. Як зазначили в виданні All Retail, це пов'язано з планами призупинення виходу Lidl на ринок України. 

Зазначимо, що Адам Міщишин повʼязаний із Lidl вже 20 років. Протягом перших 8 років своєї карʼєри він набував досвіду роботи в Lidl Polska. У 2007-2010 рр. він був директором відділу закупівель Lidl Polska — керував усім асортиментом та відповідав за стосунки з постачальниками. Протягом останніх 12 років розвиває свою карʼєру у міжнародних структурах компанії — у т.ч. відповідає за розвиток відділів закупівель та управління великими товарними категоріями у міжнародних мережевих структурах рітейлера. Нагадаємо, що восени 2021 року ми повідомляли, що Адам Міщишин був офіційно призначений регіональним менеджером Lidl Ukraine.

Додається, що загалом мережа Lidl працює на 31 ринку в Європі та США. Компанія керує близько 11,5 тис. магазинами.

Нагадаємо, що мережа супермаркетів Lidl планувала зайти на ринок України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus