Єгипет оголосив тендер на закупівлю пшениці нового врожаю

Державне агентство Єгипту із закупівлі продовольства GASC оголосило тендер на імпорт 60 тис. т пшениці.

Про це пише інформагенція «‎Зерно Онлайн»‎.  

Відзначається, що за умовами тендеру, постачання зернових повинно проводитись у період з 20 по 31 липня на базисі FOB та/або 1-10 серпня на базисі C&F, на умовах оплати протягом 180 днів після укладання контракту.

«‎Слід зазначити, що при отриманні пропозицій на імпорт пшениці з України постачання зернових повинно проводитись із портів Польщі, Румунії або країн Балтії», — зазначило видання.‎

Додається, що закриття тендеру заплановано на 1 червня.

За словами менеджера з розвитку бізнесу Maxigrain Олени Нероби, це буде перший тендер на постачання зерна у новому сезоні.

«‎Минулого року GASC замовив пшеницю на першому тендері в сезоні за $232,9-234 FOB на початку квітня»‎, — пригадує менеджер Maxigrain.

Нагадаємо, що Великобританія розглядає можливість відправлення військових кораблів до Чорного моря задля супроводу та захисту кораблів, що перевозять зерно з України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus