Олена Нероба

Менеджер з розвитку бізнесу «Maxigrain»
2897

Профіль Facebook

Освіта

2000-2005 рр. — Київський національний економічний університет (КНЕУ). Спеціальність — «Магістр фінансів».

2019-2020 рр. — Проходить навчання в Пенсільванському університеті. Спеціальність — «Продовольча безпека».

Кар'єра

2004-2015 рр. — Комерційні банки.

З 2015 р. — директор Daniel Trading S.A.

З 20 березня 2018 р. по 1 жовтня 2019 р. — директор департаменту аналітики Marcopolo Commodities.

З листопада 2019 р. — менеджер з розвитку бізнесу Maxigrain.

Стиль життя

Життєва позиція: «Оцінка подій залежить від того, з якими іншими подіями ми їх порівнюємо. Навчися не порівнювати, а сприймати». Тадао Ямагучі

Публікації:

2016 р. — «Всередині міхура».

Цитати:

  • «До нового сезону планується відкриття українського офісу, завданням якого є закупівля кукурудзи, пшениці, ячменю, продуктів переробки та постачання на СРТ для подальшого продажу на FOB/CIF кінцевим споживачам. Природно, ми [Marcopolo Commodities] формуватимемо команду, яка відповідає парадигмам МРС: глибоке знання ринку, мобільність, оперативність та націленість на результат». (Latifundist.com, березень, 2018 р.)
  • «При експорті зернових до країн ЄС та MENA на руку Україні грає вигідне географічне розташування, що дозволяє здійснювати швидку доставку продукції та пропонувати більш вигідні фрахтові ставки порівняно з постачанням зернових із США чи країн Південної Америки». (Agro-online.com.ua, лютий, 2017 р.)
  • «Системи поливу у нас практично не застосовують. Чому? Проекти зрошення коштують величезних грошей, і аграрії не можуть дозволити собі такі витрати. Щоправда є міжнародні фонди, які пропонують допомогу. Наприклад, минулого року Ізраїль був готовий відкрити доступ до своїх технологій. Але, як бачите, чиновники приділяють увагу лише тому, де є їхній особистий інтерес». (Realist.online, серпень, 2017 р.)

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Обновлено 27 грудня 2021