Прометей завершив збирання ячменю: середня врожайність 6,6 т/га

Група компаній «Прометей», чиї землі розташовані в Миколаївській області (Баштанський р-н), повідомила про завершення першого етапу жнив. 

Про це повідомила пресслужба ГК «‎Прометей».‎ 

Зазначається, що виробничий напрямок групи станом на першу декаду липня закінчив збір ячменю із середньою врожайністю 6,6 т/га. Повідомляється, що, всупереч високому температурному режиму на початку червня, показник урожайності перевищив її прогнозний рівень.

«Наші землі розташовуються у безпосередній близькості до лінії фронту і, наскільки напруженою буде ситуація найближчими днями, прогнозувати важко. Намагаємося оптимізувати процес — після ячменю одразу приступили до пшениці, виконуючи одночасно основну обробку ґрунту під культури наступного року», — зазначає головний агроном виробничого підрозділу групи «Прометей» Ілля Троїцький.

Читайте також: «Експортери залишилися за бортом, або Що відбувається на ринку трейдинга?»‎ 

Відзначається, що у найближчих планах виробничих підприємств:

  • завершення жнив на полях у Баштанському районі до 20 липня;
  • закінчення збору в господарствах, більш віддалених від лінії фронту, — у третій декаді липня.

Додається, що попри обстріл, збір відбувається легше, ніж до цього готувалася команда. Аграрії групи виходять у поля, до яких є доступ, немає дефіциту ні в комбайнах, ні в будь-якій іншій с/г техніці.

Нагадаємо, існує думка, що аграрії реєструють податкові накладні, але експортеру нічого не відшкодовують.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus