Після втрати елеваторів на Дніпропетровщині ОптімусАгро Трейд орендував нові потужності
«ОптімусАгро Трейд» орендував Бузівський елеватор у Дніпропетровській області. Він уже приймає зерно врожаю 2026 року, пише Elevatorist.com.
В компанії пояснили, що після втрати власних елеваторів у Дніпропетровській області компанія шукала новий майданчик для роботи.
Оренда Бузівського ВСП дала змогу зберегти клієнтську базу, партнерські відносини та забезпечити роботою співробітників, які залишилися без роботи через втрату попередніх потужностей.
«Усі ці фактори зумовили потребу продовжувати діяльність у менш небезпечному регіоні, а Бузівський елеватор відповідав цим вимогам», — розповів комерційний директор Бузівського ВСП Олександр Махно.
За планами компанії, у 2026/27 МР Бузівський елеватор має забезпечити річний оборот на рівні 60–100 тис. т. Водночас фактичні обсяги залежатимуть від ринкової ситуації та інших зовнішніх чинників.
Читайте також: ОптімусАгро Трейд збільшив виробництво ріпакової олії на понад 350%
Євгенія Ткаченко, Latifundist.com, 2026 р.