Органічний день в Україні

Дата
Вересень 2022, 23(Пт)
Час
11:00
Адреса
Україна, online, Zoom
Органічний день в Україні

23 вересня 2021 року Європейський парламент, Європейська Рада та Європейська комісія започаткували щорічний Органічний день ЄС 23 вересня. Це є частиною Плану дій з розвитку органічного виробництва ЄС, прийнятого Єврокомісією 25.03.2021, для збільшення споживання органічної продукції, зростання органічного виробництва, покращення сталості сільського господарства та сприяння досягненню цілей стратегії ЄС «Від ферми до виделки» та Стратегії біорізноманіття ЄС.

Маючи на меті євроінтеграцію, впровадження Європейського зеленого курсу в Україні, підвищення рівня обізнаності про органічні продукти та сприяння ключовій ролі органічного сільського господарства у переході до сталого виробництва та споживання, Україна підтримує ініціативу Європейського Союзу.

У зв'язку з цим 23 вересня 2022 р. відбудеться онлайн-конференція «Органічний день в Україні».

Програма

Реєстрація

Онлайн-конференція організована Міністерством аграрної політики та продовольства України, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з об’єднанням «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах

https://export.gov.ua/event/460-organichnii_den_v_ukraini
Виконано за допомогоюDisqus