Залізний агроекспорт: навантаження та експорт зернових вантажів

З початку війни залізниця стала чи не єдиною логістичною артерією для українського зерна та олії, а західний кордон — «вікном» в Європу та світ для агропродукції. Наразі пропускна спроможність перевалочних станцій 1 млн зерна в місяць, в УкрЗалізниці працюють над розширенням до 5 млн т. 

Щоб розуміти, скільки українські аграрії та залізничники вже експортувати, Latifundist.com та УЗ запустили дашборд, в якому будуть показувати динаміку навантаження зернових вантажів та перевезення на експорт зерна, олії та продуктів переробки.

Дані будуть оновлюватися щотижня. Якщо у вас поганий інтернет, просимо трошки зачекати завантаження.

Для довідки: обсяги навантаження та перевезення зерна відрізняються. Причина – вагони з зерном, які не були завантажені з початком війни та знаходились на мережі, після вивантаження вони зарахувалися в обсяг перевезення.

Перевезення на експорт зернових культур включає скільки вантажу відправлено у експортному напрямку через порти та сухопутні переходи.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus