Аграрні призначення 2022: Червень-липень

АгроПризначення 2022: Червень-липень
Аграрні призначення 2022: Червень-липень
Джерело фото: Latifundist.com

Упродовж червня-липня відразу два агрохолдинги змінили своїх комерційних директорів — «Астарта-Київ» і «ТАС-Агро». В «Самміт-Агро Юкрейн» змінили генерального директора. В A.G.R. Group новий керівник відділу стратегічного розвитку земельного банку.

Кадрові перестановки відбулися в Міністерстві інфраструктури, Держпродспоживслужбі та Міжнародній палаті судноплавства. Також стало відомо, хто з українського агробізнесу почав співпрацювати з Інститутом світової торгівлі  у якості консультанта з відновлення торгівлі продовольством між Україною та Африкою.

Вячеслав Чук

Куди: «Астарта-Київ»

Посада: Комерційний директор

На посаду комерційного директора «Астарта-Київ» Вячеслав Чук призначений з 18 липня. Свою кар’єру в холдингу розпочав у 2011 р. у фінансовому департаменті. Пізніше працював заступником фінансового директора.

На посаді комерційного директора відповідатиме за реалізацію комерційної стратегії, адаптацію бізнес-процесів для подальшого ефективного управління комерційними ризиками, формування доданої вартості продукції та налагодження нових перспективних ринків.

В компанії повідомили, що Вячеслав був одним з перших випускників внутрішньої навчальної програми «Кадровий резерв», яка спрямована на пошук талановитих працівників з лідерськими здібностями. Навчався у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, де здобув освіту за фахом правознавство, а згодом фінанси. Пройшов навчання за програмами Management Development у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ Київ) та Corporate Governance в Українській академії корпоративного управління (UCGA).

Антон Жемердєєв

Куди: «ТАС-Агро»

Посада: Комерційний директор

Новим комерційним директором «ТАС-Агро» призначено Антона Жемердєєва. Раніше він працював керівником відділу торгівлі зерновими та олійними культурами в агропромхолдингу «Астарта-Київ». У 2020-2021 р. займав посаду комерційного директора «Максігрейн-Україна».

Антон Жемердєєв навчався у Київському національному торговельно-економічному університеті за спеціальностями «Товарознавство та комерційна діяльність» та «Комерційне право».

«Сьогодні важкий час для аграрного сектору і країни в цілому, тому кожна компанія має працювати 24/7 з метою налаштування експортних потоків, забезпечення валютною виручкою і збереження робочих місць. Моє завдання, разом з комерційною командою, налаштувати торгівлю з кінцевими споживачами на традиційних ринках збуту олійних та зернових культур та диверсифікувати логістичні потоки. «ТАС-Агро» планує підкорювати нові горизонти — працювати з давальницькою переробкою олійних культуру та здійснювати продажі судовими партіями. Ми також плануємо дати можливість реалізувати свою продукцію малим виробникам навколо наших елеваторів, адже їм сьогодні важче всіх», — прокоментував Антон Жемердєєв.

Богдан Купріянов

Куди: A.G.R. Group

Посада: Керівник відділу стратегічного розвитку земельного банку

У липні Богдан Купріянов очолив Відділ стратегічного розвитку земельного банку A.G.R. Group. Як повідомили в компанії, Богдан має багаторічний досвід роботи у провідних аграрних компаніях країни. Є кваліфікованим спеціалістом у сфері земельного права, управління земельними активами агропідприємств та упорядкування земельної документації.

Ключовим завданням Богдана Купріянова на новій посаді буде розширення земельного банку холдингу, структурування та оптимізація робочих процесів земельного департаменту.

Андрій Кожухар і Тамара Мельничайко

Куди: «Самміт-Агро Юкрейн»

Посада: Генеральний директор

Новим генеральним директором «Самміт-Агро Юкрейн» з 1 липня призначено Андрія Кожухара. В компанії він працює з 2005 р. Починав з посади головного бухгалтера, згодом був фінансовим директором, а останніми роками виконував також функції заступника генерального директора.

Тамара Мельничайко, яка займала посаду генерального директора «Самміт-Агро Юкрейн» з 2013 р., отримала нове призначення та переводиться на іншу посаду у групі компаній «Сумітомо Корпорейшн» в Україні.

Богдан Костецький

Куди: Інститут світової торгівлі (WTI) Бернського університету

Посада: Консультант з відновлення торгівлі продовольством між Україною та Африкою

У червні стало відомо, що Богдан Костецький розпочав співпрацю з Інститутом світової торгівлі (WTI) Бернського університету у якості консультанта з відновлення торгівлі продовольством між Україною та Африкою.

«‎Пан Костецький є операційним партнером Barva Invest, з тривалим досвідом роботи в міжнародній торгівлі українськими зерновими та олійними культурами. Богдан діятиме в рамках проєкту «Відновлення розірваних продовольчих шляхів торгівлі між Україною та Африкою», — йдеться у повідомленні інституту.

Даний проєкт започаткований під егідою програми ЄС Horizon 2020 «Making Agricultural Trade Sustainable» (MATS).

Андрій Лордкіпанідзе

Куди: Держпродспоживслужба

Посада: т.в.о. голови

12 липня Кабінет міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Андрія Лордкіпанідзе.

У відомстві не нова людина. З 23 лютого 2022 р. обіймав посаду заступника голови Держпродспоживслужби. Також працював на цій посаді з грудня 2020 р. до грудня 2021 р.

Олександра Азархіна

Куди: Міністерство інфраструктури

Посада: Заступниця міністра

1 липня Кабмін призначив Олександру Азархіну на посаду заступника міністра інфраструктури. Як уточнили в МІУ, Азархіна координуватиме роботу новоствореного відділу критичної інфраструктури. Його основне завдання — системна відбудова та розвиток об’єктів інфраструктури, які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони України.

Олександра Азархіна раніше обіймала посаду радника міністра інфраструктури. До того працювала на посадах директора Команди підтримки реформ, координатора проекту в рамках пілоту «Укравтодору» та Світового банку, комунікаційного менеджера команди реформ Мінприроди. Була редактором та продюсером на Громадському телебаченні. Виступала експертом з комунікацій реформ у Міністерстві аграрної політики та продовольства. Є членом правління ГО «Центр перспективних ініціатив та досліджень».

Емануеле Грімальді

Куди: Міжнародна палата судноплавства (ІСS)

Посад: Голова правління

У червні правління Міжнародної палати судноплавства (ІСS) призначило керуючого директора Grimaldi Group Емануеле Грімальді (Emanuele Grimaldi) головою правління організації.

Грімальді замінить нинішнього голову, виконавчого директора Enesel PTE LTD Есбена Поулссона, який обіймає посаду голови ICS з 2016 р. і йде у відставку після трьох термінів повноважень.

Разом із генеральним секретарем ICS Гаєм Платтеном, Грімальді займатиметься завданнями декарбонізації, цифровізації та питаннями життєдіяльності і змін екіпажів суден.

«Світ змінюється, і судноплавство повинно змінюватися разом із цим. Фундаментальна трансформація наших постачання палива, наших технологій та навичок нашої робочої сили визначить напрямок доставки в це десятиліття. Хоча ми не застраховані від викликів, з якими стикається глобальна економіка, ми стійкі. Я впевнений, що цей сектор залишиться силою добра на міжнародній арені, сприяючи переміщенню життєво важливих товарів тим, хто їх найбільше потребує», — наголосив Емануеле Грімальді.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus