Самміт-Агро Юкрейн очолив новий генеральний директор

Мельничайко Тамара та Кожухар Андрій
Мельничайко Тамара та Кожухар Андрій
Джерело фото: Самміт-Агро Юкрейн

Компанію з виробництва ЗЗР японських та європейських виробників «Самміт-Агро Юкрейн» з 1 липня 2022 року очолив новий генеральний директор — Кожухар Андрій.

Про це повідомила пресслужба компанії. 

Зазначається, що кар’єру в компанії пан Андрій розпочав у 2005 році. Тоді він прийшов на посаду головного бухгалтера. Згодом працював на посаді фінансового директора та останніми роками виконував також функції заступника Генерального директора.

Повідомляється, що Мельничайко Тамара, котра обіймала посаду генерального директора з 2013 року, отримала нове призначення та переводиться на іншу роботу у групі компаній «‎Сумітомо Корпорейшн»‎ в Україні.

«‎Зараз вся наша країна, а разом з тим і аграрна галузь, переживають непрості часи. Війна внесла свої корективи в життя кожного українця, тож триматись на плаву бізнесу стало дуже складно. Однак, керівництво компанії робить все можливе, щоб продовжити стабільну діяльність компанії»‎, — йдеться в повідомленні компанії. 

Нагадаємо, експерт розповів, як війна вплинула на ринок добрив, ЗЗР та насіння.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus