Костянтин Хмельницький

Ексдиректор з агровиробництва «НІБУЛОН»
531

Профіль Facebook

Освіта

  • 1995-2000 рр. — навчався у Миколаївській аграрній академії (агрономія).

Кар'єра

  • 2000 р. — потрапив до компанії «НІБУЛОН» одразу після закінчення Миколаївської аграрної академії.
  • Трудову кар'єру на підприємстві розпочинав у філії «Хмільник» у Вінницькій обл. рядовим агрономом, потім начальником мехзагону.
  • 2003 р. — було переведено у філію «ІП «Лідіївське», що знаходиться в Доманівському районі Миколаївської обл., де працював до 2005 р. головним агрономом, а потім — перейшов до центрального апарату управління, працював начальником виробничого відділу.
  • З 2010 р. — заступник гендиректора з сільськогосподарського виробництва «НІБУЛОН».
  • З лютого 2023 р. — був директором з агровиробництва компанії «НІБУЛОН».

Цитати

«Наші ключові досягнення за останні п'ять років — це впровадження системи мінерального харчування, яка у нас розвинулась на науковій основі, впровадження інтегрованої системи захисту рослин у всіх культурах, формування економічно раціональної сівозміни та надійної команди, яка все це реалізувала. Використання цих систем дозволило нам збільшити врожайність культур на 20-25 відсотків. Ці зміни на тлі практично дворазового зростання обсягів землі вважаємо за важливе досягнення. На даний момент ми активно працюємо над оновленням машинно-тракторного парку, купуємо комбайни, трактори, обприскувачі. Це стане базою для переходу на технологію точного землеробства та подальшого збільшення врожайності. А значить, зростання доходів наших співробітників, бюджету громад, у яких ми працюємо».

«Кваліфіковані кадри до села йдуть неохоче. Ми створюємо для них привабливі соціальні умови, щоби люди бачили: працювати в аграрному секторі престижно, це стабільність, це реальні перспективи кар'єрного зростання. Якби всі компанії в Україні вибудовували свою роботу з людьми, як це робить «НІБУЛОН», інвестуючи у навчання, розвиток, технології, то продуктивність праці загалом по країні могла б зрости кратно». (News.pn, 2015 р.)

Стиль життя

Сім'я: одружений.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 9 листопада 2023