Петро Лабазюк

Генеральний директор групи компаній «VITAGRO»
9803

Яких принципів дотримується у бізнесі

  • Особистий стиль управління — найбільш надійний та ефективний метод, але через великі обсяги роботи доводиться делегувати повноваження. Це підвищує мотивацію та розкриває потенціал працівника. Успіх діяльності підприємства залежить від роботи всіх його структурних підрозділів, тому необхідно, щоб у результаті делегування повноважень зміцнювалися як міжособистісні відносини, і організація роботи загалом.
  • Я за сильних конкурентів — вони можуть бути добрим прикладом для наслідування. Така конкуренція стимулює надалі розвиватися та ставати сильнішим. Вважаю, що зі своїх конкурентів варто робити партнерів, треба вміти домовлятися.
  • Диверсифікацію виробництва вважаю запорукою успішних результатів у бізнесі.
    Для мене взірцем є мій дід. Його поважали, довгий час він головував у колгоспі та багато зробив для процвітання села. Вважаю, що старанність, з якою він підходив до справ, — це те, що слід наслідувати.
  • Успіх — це наслідок добре виконаної роботи, коли задоволена моя команда, видався врожайним рік. А ще успіх — комерційне везіння, прибуткові справи, а також ті емоції, які я отримую, перебуваючи поряд із сім'єю та близькими для мене людьми.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 28 грудня 2022