Володимир Прокопчук

Директор «Зернопродукт МХП»
1258

Профіль Facebook

Освіта

  • Житомирський агроекологічний університет (агроном).

Кар'єра

Цікаві факти

  • Улюблена сільгоспкультура — цукровий буряк.

Цитати

Читайте також: Владимир Прокопчук: Поменять небо на землю

«Я взагалі хотів бути льотчиком! Мріяв вступити до Національного авіаційного університету. Не вийшло. Тоді сказав батькам, що піду до армії і все одно буду льотчиком. Мама мене вмовила почекати та вступити на два роки до університету. Сама відвезла документи до Житомирського агроекологічного університету. Я погодився, вступив до агронома, поїхав до Німеччини на стажування. Потім мене так затягнуло, що я лишився в аграрному виробництві. Ось так мене доля привела до цього бізнесу. Отак я змінив небо на землю. Не жалію» (2017 р.).

«Коли я тільки-но прийшов на виробництво, то 5 років займався буряком. Це досить складна культура, але водночас і приємна».

Читайте також: Состояние озимого рапса в Хмельницкой области

«Ми маємо досить збалансовану систему вирощування основних сільгоспкультур. Ми не женемося за збільшенням площі лише тому, що для якоїсь культури склалися сприятливі умови на ринку. Наше головне завдання — внести та виростити стільки, скільки маємо отримати на заплановану врожайність».

«У нас не стоїть питання ціни, її вже сформовано, а ріпак вже законтрактовано. Наше завдання — виростити потрібний урожай». 

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 20 березня 2024