Сергій Сакіркін

Голова ревізійної комісії «Спілка Борошномели України»
864

Кар'єра

  • Раніше радник голови правління ПАТ «Аграрний фонд».
  • Директор департаменту виробничих операцій ПАТ «Аграрний фонд».
  • Голова ревізійної комісії громадської спілки «Борошномели України».

Декларація, 2016

Цитати

«Основна тенденція — це зміна виробництва борошна в Україні у бік зменшення, що зумовлено об'єктивними обставинами. І, на жаль, це зовсім не тому, що українці замінюють борошняні вироби та хліб на більш корисні фрукти, овочі та м'ясо. Наші люди не стали багатшими, справа в стрімкому скороченні населення» (Ukrmillers.com, квітень, 2019 р.).

«Насамперед розвитку експорту українського борошна перешкоджає те, що багато виробників не хочуть змінювати підхід до комерційної діяльності. Тобто, простіше, не вміють торгувати ні всередині країни, ні за її межами. Адже, якщо подивитися на ТОП-10 експортерів, то ми побачимо, що майже всі компанії, що експортують, успішно торгують і всередині країни. Наступна проблема — логістика. Логістика взагалі і має власне ім'я — «Укрзалізниця». Про це вже багато сказано, так що не загострюватимемо на цій проблемі увагу» (Ukrmillers.com, квітень, 2019 р.).

Стиль життя

Сім'я: одружений.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 10 лютого 2022