Андрій Шаран

Генеральний директор компанії «Бюлер Україна» «Bühler»
852

Профіль LinkedIn 

Освіта

  • 1994-2000 рр. — Національний університет харчових технологій, доктор філософських наук, спеціальність — «Зберігання та переробка зерна».

Кар'єра 

  • З 2010 р. — керівник борошномельного та круп'яного напряму компанії Bühler.
  • З серпня 2019 р. — генеральний директор компанії Bühler в Україні.

Читайте також: Мукомольная промышленность Украины нуждается в обновлении 

Цитати

  • «Подивіться на приклад Туреччини чи Казахстану. У Казахстані була державна підтримка борошномельної галузі, в результаті країна стала експортером борошна №2 у світі. А експортером №1 є Туреччина, де також розвиток галузі не обійшовся без державної підтримки. При цьому вона купує зерно в Україні, переробляє його та має гарну додану вартість. Більше того, вона збудувала машинобудівні заводи та продає свої млини в Україну. Чому це не відбувається в Україні? Завдання нашої країни, на мій погляд, замінити Туреччину і стати експортером борошна та переробки зерна №1» (Еlevatorist.com, березень, 2017 р.).
  • «Багато борошномельних підприємств в Україні існують лише на папері. На діючих застаріли виробничі потужності. Більшість працюють на технологіях, які «Бюлер» розробляв наприкінці 70-х років. З того часу у нас змінилося 5 поколінь машин. Технології вийшли зовсім на інший рівень, тому борошномельна промисловість України потребує глобальної модернізації» (Еlevatorist.com, березень, 2017 р.).

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 23 вересня 2023