Дениел Свірі

Директор «ДДС Україна»
77

Кар'єра

З 5 листопада 2020 р. — директор компанії «ДДС Україна».

Бізнес

  • липень 1990 р.  — Девід і Деніел Свірі приїхали в Україну за запрошенням Української академії аграрних наук;
  • весна 1995 р. — Деніел Свірі приєднався до бізнесу Девіда і Тамари — «Київ-Атлантік Україна».
  • з 5 листопада 2020 р. — бенефіціар «ДДС Україна».

Цитати

«Ми дуже пишаємось тією роботою, яку виконали тут. Мій батько зміг втілити в реальність мрію, яка в нього була, — вирощувати та переробляти сою. Ми першими відкрили ринок сої в Україні, збудували маслозавод для її переробки. Були першою компанією, яка випускала соєвий жмень для виробництва комбікорму» (Latifundist.com, жовтень, 2018 г.).

«Насправді я не думаю, що зараз землеробство в Україні є найкращим видом бізнесу. Прибуток із гектара $300 — це нормально зараз. Але я не бачу в цьому сенсу. В Україні є ризик щодо попиту та пропозиції на продукцію, ризик політичний, фінансовий. Та й за витратами все дуже дорого. Компанії, які виробляють насіння, обладнання, хочуть отримувати більше прибутку. А у фермерів дохід лише зменшується. У США дуже легко знайти фінансування. Україна — це інша історія» (Latifundist.com, жовтень, 2018 г.).

«Для батька та сина із зембанком у кілька тисяч гектарів працювати у плюс можна, лише коли вся каса працює «по-чорному». Але не платити податків — це погано для країни. У кожній справі має бути прибуток. Я не хочу красти, не хочу дурити людей у ​​селі» (Latifundist.com, жовтень, 2018 г.).

«Багато компаній, які планують розширюватися, хочуть оптимізувати витрати на гектар. Але вони роблять велику помилку, скорочуючи кількість внесених добрив» (Latifundist.com, жовтень, 2018 г.).

«В Україні ж багато людей у ​​селі не мають вибору. Їм треба копати картоплю, тримати двох свиней, корову. Ось чому діти у 18 років їдуть до міста. В Америці, якщо люди залишаються в селі, це означає, що вони люблять займатися землею, це у них у крові» (Latifundist.com, жовтень, 2018 г.).

Стиль життя

 Сім'я: одружений, є син.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел
Оновлено 11 листопада 2021